ماجرای فروش اردوگاه شهید باهنر تهران به امیر قطر چه بود؟

رییس سازمان خصوصی‌سازی ادعای فروش اردوگاه شهید باهنر تهران را به امیر قطر تکذیب کرد.

ماجرای فروش اردوگاه شهید باهنر تهران به امیر قطر چه بود؟

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، حسین قربان‌زاده اظهار داشت: برخی رسانه‌ها و کانال‌های خبری ادعایی کذب مبنی بر واگذاری اردوگاه شهید باهنر در قالب مولدسازی مطرح کرده‌اند که این موضوع را تکذیب و رد می‌کنم.

وی ادامه داد: متأسفانه برخی کانال‌های پیام‌رسان و رسانه‌های زرد، بدون توجه به منافع ملی، اخباری کذب و دروغ‌هایی شاخ‌دار منتشر می‌کنند که جای تأمل دارد.

رئیس سازمان خصوصی‌سازی تأکید کرد: هنوز هیچ تصمیمی برای مولدسازی اردوگاه شهید باهنر تهران‌ نداریم و هیچ اقدامی هم در این حوزه درباره این اردوگاه انجام نشده است.

بنابراین گزارش امروز چند کانال خبری مدعی شدند که اردوگاه شهید باهنر تهران در فهرست املاک و اموالی که در قالب طرح مولدسازی از سوی دولت برای فروش گذاشته شده‌اند، قرار گرفته و قرار است امیر قطر در قالب مولدسازی، این اردوگاه‌ را خریداری کند.

منبع: فارس
ارسال نظر
ارسال نظر
 • ناشناس
  ۰

  پول نفت کمه میخواین خود ایرانم بفروشین

 • ناشناس
  ۰

  شما راحت باش

 • نآشناس
  ۰

  هنوززززز تصمیمی گرفته نشده ؟؟؟؟ پس مردم منتظر تصمیم شما باشند دیگه !!!!!!؟؟؟
  بفروشیییییید معطل نکنید قطر پولداره ایران رو می تونه بخره...... ،راحت باش

 • نآشناس
  ۰

  چرا خود شما به جای راکد گذاشتن سرمایه های ملی که دراختیار شما قرار گرفته برای اینکه قیمت ملک بالا بره سودی نصیب شما بشه مولد سازی نمی کنید که هم مردم ازش استفاده کنند هم منبع درامد وایجاد شغل کنه
  خارجیها خوب فکر می کنند وعمل می کنند ولی ما پشت میزادعای مدیریت داریم ونان جویده باید تو معده مون بزارند که زحمت جویدن هم نداشته باشیم