سخنگوی دولت خبر داد؛

عیدی رمضانی دولت به مردم / عرضه ۳۲ کالا با قیمت تخفیفی تا پایان ماه رمضان

سخنگوی دولت با اعلام اینکه ۳۲ قلم کالای مورد نیاز روزمره مردم از امروز تا پایان ماه رمضان با قیمت تخفیفی توزیع می‌شود،گفت: این کالاها فقط مخصوص یک شرکت نیست.

عیدی رمضانی دولت به مردم / عرضه ۳۲ کالا با قیمت تخفیفی تا پایان ماه رمضان

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، علی بهادری جهرمی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با تبریک آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی و روز پدر، اظهار کرد: آرزو می‌کنیم سیر تعالی و پیشرفت کشور در گام دوم انقلاب با سرعت مضاعف پیش برود.

وی افزود: در جلسه امروز گزارش های متعدد در خصوص برنامه های دولت در دهه فجر ارایه شد. گزارش مبسوط از سوی وزیر کشور و بهداشت از نحوه امدادرسانی به زلزله زدگان خوی ارایه شد. توزیع گسترده چادر و امکانات انجام شده اما سرما اذیت کننده است.

وی همچنین گفت:۳۲ قلم کالای مورد نیاز روزمره مردم از امروز تا پایان ماه رمضان با قیمت تخفیفی توزیع می‌شود. این کالاها فقط مخصوص یک شرکت نیست، بلکه برندهای مختلفی دارد. به موازات این طرح ها، قانون کالابرگ الکترونیکی نیز در سه استان قزوین، گیلان و مرکزی اجرا می شود.

سخنگوی دولت درباره تشکیل سازمان بازرگانی اظهار کرد:تشکیل سازمان بازرگانی و تنظیم بازار به تصویب دولت رسید و قرار شد زیر مجموعه نهاد ریاست جمهوری باشد. پیشنهاد دولت این است و بزودی جزییاتش نهایی می شود و تقدیم مجلس می شود.

منبع: ايسنا
ارسال نظر
ارسال نظر