با پایان مهلت هفت روزه قالیباف؛

حقوق بازنشستگان فردا تعیین تکلیف می شود؟

قالیباف هفته گذشته در نامه‌ای اعلام کرد که مصوبه دولت در مورد افزایش ۱۰ درصدی حقوق بازنشستگان از ۷ روز دیگر بی‌اثر است و دولت باید مصوبه جدیدی را در دستور کار قرار دهد؛ حال باتوجه به اینکه این مهلت به پایان رسیده، تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان به کجا رسید؟

حقوق بازنشستگان فردا تعیین تکلیف می شود؟

به گزارش اقتصاد آنلاین، شاید امسال، سال بازنشستگان نبود؛ حقوق بازنشستگان از همان ابتدای سال با اما و اگرهای بسیای همراه بود؛ در سه ماهه اول سال که اصلا افزایش حقوقی صورت نگرفت و پس از آن نیز مبلغ حقوق اعتراضات زیادی را از سوی اقشار مختلف بازنشستگان به همراه داشت؛ تنها پاسخ بازنشستگان هم وعده بود و وعده.

حدود دو هفته پیش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، به اقتصاد آنلاین گفته بود که بازنشستگان نگران افزایش حقوق نباشند و افزایش حقوق بازنشستگان براساس آنچه که ابلاغ شود، انجام خواهد شد.

اما داستان از جایی برای بازنشستگان بیشتر حائز اهمیت شد که قالیباف هفته گذشته اعلام کرد که مصوبه دولت در مورد افزایش ۱۰ درصدی حقوق بازنشستگان از ۷ روز دیگر بی‌اثر است و دولت باید مصوبه جدیدی را در دستور کار قرار دهد. 

حالا این فرصت هفت روزه به پایان رسیده و هنوز خبر خاصی نیست؛ هرچند نمایندگان معتقد هستند که افزایش حقوق بازنشستگان باید براساس افزایش هزینه های زندگی صورت گیرد، اما هنوز نکته‌ای در مورد افزایش حقوق بازنشستگان و تکلیف حقوق آنان مشخص نشده است و باوجود اینکه سال به نیمه خود می‌رسد، هنوز بسیاری از بازنشستگان در انتظارند تا ببینند بالاخره تکلیف حقوقشان چه خواهد شد. 

حال باید دید در روزهای آینده خبری از سوی دولت و مجلس در مورد افزایش حقوق بازنشستگان اعلام می‌شود یا نه.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱ ۱

  سلام فرصت سوزی واعتماد سوزی دولت با لفت دادن به افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی وضیعت کشور ورسیدگی به امورات را نشان میدهد چرا که مشت نمونه خروار است دیگه درصد اعتماد به دولت پایین آمده واگر بیش از این دوباره دولت وقت کشی کند دیگر فرصتی برای جبران نخواهد ماند امیدوارم یه ذره امیدمان را هم له نکنتد واقدام سریع صورت پذیرد

 • بازنشسته
  ۰ ۰

  بیشتراز دولت این سایتهای خبری باتکرار هزار باره پدر مردم رو درآوردن

 • داداشی
  ۰ ۰

  بابا اینهایی که سر کارید خودتون هم یک روز بازنشسته میشید

آخرین خبر ها