سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پاسخ می‌دهد؛

یارانه ها اشتباه واریز شد؟

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اطلاعات پایگاه ایرانیان از سال ۹۲-۹۳ و در دولت گذشته به‌روزرسانی نشده بود و یارانه‌ها بر همان اساس واریز می‌شد که به‌روزرسانی این اطلاعات از یک ماه و نیم گذشته آغاز شده است.

یارانه ها اشتباه واریز شد؟

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، محمدهادی زاهدی‌وفا در آیین تجلیل از بازنشستگان برگزیده ملی همزمان با هفدهمین بزرگداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان که در سالن مرکز همایش‌های پژوهشگاه صنعت نفت صبح امروز برگزار شد، اظهار کرد: خانواده شاید اصلی‌ترین و بنیادین‌ترین نهاد یک اجتماع باشد و باید تلاش کرد در گام دوم انقلاب اسلامی خانواده براساس الگوی منطبق بر فرهنگ خودمان شکل بگیرد و باید سعی کنیم به طول بنیادین زندگی اجتماعی را به روال خود بازگردانیم.

وی با اشاره به افزایش امید به زندگی در میان مردم، تصریح کرد: به برکت انقلاب اسلامی امید به زندگی از ۵۵ به ۷۶.۲ در سال تغییر یافته و این افزایش ۲۱ ساله امید به زندگی دستاورد بزرگی است.

سرپرست وزارت رفاه با اشاره به اینکه بخشی از سهام صندوق بازنشستگی متعلق به بازنشستگان است، تأکید کرد: بازنشستگان باید در تصمیمات این صندوق مشارکت داشته باشند و این درحالی است که وضعیت صندوق بازنشستگی چندان خوب هم نیست.

زاهدی وفا ادامه داد: یکی از موضوعات دیگر که در وزارت رفاه پیگیری می شود بحث یارانه بازنشستگان است که بخشی از آن بر عهده وزارت رفاه است و بخشی از آن نیز به عهده سازمان هدفمندی یارانه‌هاست که موضوع یارانه بازنشستگان از طریق این وزارتخانه پیگیری می‌شود.

وی با اشاره به بانک اطلاعات ایرانیان تصریح کرد: متأسفانه این بانک از سال ۹۲ -۹۳ به‌روزرسانی نشده است و یارانه‌ها نیز براساس اطلاعات گذشته پرداخت شده است و با توجه به اینکه ترکیب‌بندی خانواده‌ها اصلاح نشده بود با گلایه‌ برخی از خانواده‌ها روبه‌رو بودیم و این درحالی‌ست که از حدود یک ماه‌ونیم گذشته به‌روزرسانی این اطلاعات آغاز شده و فرایند آن رو به تکامل است و همه موارد اصلاح می شود.

سرپرست وزارت رفاه خاطرنشان کرد: کسانی که اعتراض دارند می توانند با شماره ۶۳۶۹ تماس برقرار کنند ویا از طریق سایتی که در روزهای آینده اعلام می شود موارد خود را ثبت کنند.

منبع: تسنیم
ارسال نظر

 • دلیری
  ۰ ۰

  سلام ، باز نشسته هستم، از اردیبهشت به علت در امد خانوارم که حقوق فرزند کارمندم در آن بود یارانه ام قطع شده با توجه به تفکیک نامبرده ودریافت یارانه اش هنوز بعد از سه ماه اطلاعات خانوار ما همان قدیم است وفقط با پیام اعتراض شما در دست بررسی است مسکوت مانده حداقل مسئولین جوابگو باشند

 • محمد تورچی
  ۰ ۰

  سلام.بخداوندی خدا من جز دهک یک تا سه هستم چرا کسی محل نمیده

 • جیران
  ۰ ۰

  سلام تکلیف ۳ فرزندی های قبل از ۱۹ دی ۱۴۰۰ چیه اونا اشتباه کردن ۳ فرزندی شدن یا مزایایی دارن

 • مددجو
  ۱ ۰

  سلام من معلول ومددجوهستم ومستمری بگیروخانواده ام جزءدهک اول یارانه های ماه های قبل نفری ۴۰۰هزاربودولی این یارانه قبلی راهبری ۳۰۰هزارواریزکردن چرا؟خودم هم نمیدونم چایکاران راکم پرداخت کردن لطفاپیگیری کنیدممنون

 • مسعود بعلانی
  ۰ ۰

  سلام چرا این ماه یارانه مون کم واریز میشود ما شیش نفر هستیم

آخرین خبر ها