تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۶
رییس جمهور دستور داد؛

به درخواست های معترضان به عدم دریافت یارانه ها رسیدگی شود

رییس جمهور پس از استماع آخرین گزارش ها از نحوه اجرای طرح ملی مردمی سازی و عادلانه کردن یارانه ها از مسئولان مربوطه خواست که به درخواست های معترضان عدم دریافت یارانه ها در کوتاه ترین زمان ممکن و به شکل عادلانه و ضابطه مند، رسیدگی کنند.

به گزارش اقتصاد آنلاین، آیت الله سید ابراهیم رییسی پیش از ظهر امروز جمعه در جلسه ستاد تنظیم بازار که با حضور معاون اول، وزرا و مسئولان دستگاه های ذیربط برگزار شد، پس از استماع گزارش دستگاه های مختلف، نقش مردم را در همراهی با این طرح ملی ستودنی توصیف و از همراهی آنها با نظام و بی توجهی به خواسته های معاندین و دشمنان انقلاب قدردانی کرد.
رییس جمهور رسیدگی عادلانه و ضابطه مند به درخواست های معترضان به عدم دریافت یارانه را یکی از مهمترین وظایف دستگاه های مسئول خواند و به مسئولان مربوطه دستور داد هر چه سریع تر، جاماندگانی را که استحقاق واقعی دریافت یارانه دارند، شناسایی و یارانه جبرانی برای آنها واریز شود.
 رییسی بر ضرورت وجود شاخص های عادلانه در تعیین دهک ها برای دریافت یا عدم دریافت یارانه ها تاکید کرد و گفت: تمام رسالت و هدف اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها، برقراری عدالت اقتصادی در کشور بوده است، لذا وزارت رفاه، کار و تعاون اجتماعی باید با همکاری سایر دستگاه های مربوطه با شاخص‌های دقیق، استحقاق افراد را احراز نمایند و مراقب باشند در حق کسی اجحاف نشود.
رییس جمهور با اشاره به کفایت حجم ذخایر کالاهای اساسی در کشور به دستگاه های متولی دستور داد نسبت به مدیریت بهینه توزیع کالا در اقصی نقاط کشور اقدامات لازم را به عمل آورند تا از هرگونه افزایش قیمت بالاتر از قیمت مصوب جلوگیری شود.
آیت الله رییسی خاطر نشان کرد: وزرای دولت و همچنین رسانه ها باید ابعاد مختلف اجرای این طرح را که به برقراری عدالت در توزیع یارانه ها و از بین بردن و ریشه کن کردن فقر مطلق در کشور منجر می شود، به خوبی برای مردم تبیین کنند.
رییس جمهور از وزیر جهادکشاورزی خواست تا با رصد و پایش دقیق بازار نسبت به رفع برخی مشکلات موجود در زمینه کمبودها و نیازهای توزیع اقلام اساسی مورد نیاز مردم به ویژه ۴ قلم کالای اساسی یعنی روغن، لبنیات، مرغ و تخم مرغ تدابیر لازم اتخاذ شود.

این مطلب برایم مفید است
۱۳ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱ ۰

  اقای رئیسی جلوی یارانه روبازکنیدمردم گرفتارن من نیازدارم امسال من به لطف این نظام خیلی زیادند

 • ناشناس
  ۱ ۰

  چرا حساب را کلا مسدود کردید ؟؟؟

 • ناشناس
  ۱ ۰

  سلام تو رو خدا درست بر رسی کنی کسی که سه چهار سال پیش ماشین داشته ولی حالا نداره وبیکار است چرا یارانه اش را قطع کردیددرستشه تورو خ ا دارایهای جدید را بررسی کنید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام قبلا سه الی چهار سال پیش یک ماشین پرایدشوهرم وزانتیا شوهرم ولی الان هیچ کدام را نداریم پروانه خودمم فاقد اعتبار است به دلیل بیماری وشوهرم بیکار ومستاجر هستم وخودم مریض یارانه به ما تعلق نگرفت جزه دهک دهم به حساب میایم این اصلاانصاف تو رو خدا دارایهای فعلی را بر رسی کنید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام

 • پرطتو
  ۰ ۰

  من سرپرستم خرج زندگیم از کمیته و یارانه بود چطور دهک چهارمم راضی نیستم حقمو کسی بخوره

دیگر رسانه‌ها