کد خبر 514584

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی خبر داد؛

آغاز پرداخت مابه‌التفاوت مرحله دوم همسان‌سازی حقوق بازنشستگان

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت مابه‌التفاوت مرحله دوم همسان‌سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت مابه‌التفاوت مرحله دوم همسان‌سازی حقوق بازنشستگان خبر داد و گفت: از ابتدای صبح امروز این مابه‌التفاوت به حساب بازنشستگان واریز شده است و تا پایان وقت اداری امروز این رقم به حساب آنها واریز خواهد شد.

وی افزود: در این مرحله، مبلغ یک میلیون و 200 هزار تومان به حساب بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی واریز می‌شود.

مصطفی سالاری با اشاره به اینکه از دو هفته پیش جلساتی با کانون عالی بازنشستگان برای پرداخت علی‌الحساب در مرحله دوم متناسب‌سازی برگزار کرده‌ایم گفت: یک میلیون و 200 هزار تومان از ابتدای صبح امروز به حساب یک چهارم از بازنشستگان واریز شده و تا پایان ساعت اداری این رقم به حساب سایر بازنشستگان نیز واریز خواهد شد.
وی درباره منابع اجرای مرحله دوم متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتناعی تصریح کرد: برای پرداخت علی‌الحساب به آنها نیاز به اعتبار 6 هزار میلیارد تومانی بود که البته هنوز این رقم از سوی خزانه در اختیار سازمان تأمین اجتماعی قرار نگرفته است که در همین ارتباط، سازمان تأمین اجتماعی از سایر محل‌ها این رقم را تأمین کرده و به محض پرداخت 6 هزار میلیارد تومان از سوی خزانه این رقم جایگزین مبلغ برداشت شده از بخش‌های اشاره شده، خواهد شد.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه مقدمات مرحله دوم متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان در 10 روزه‌ی ابتدای فروردین و یا در نهایت دو هفته ابتدایی با برگزاری جلسه با کانون عالی بازنشستگان نهایی خواهد شد و تلاش خواهیم کرد که در حقوق فروردین 1400، علاوه بر اِعمال ماده 96 (افزایش سنواتی)، متناسب‌سازی نیز در فیش حقوقی‌شا اِعمال می‌شود.
سالاری خاطرنشان کرد: با این شرایط بازنشستگان از 19 فروردین سال آینده که حقوق‌شان را دریافت می‌کنند، دو مسئله از جمله افزایش سنواتی براساس ماده 96 و نیز مرحله دوم متناسب‌سازی اِعمال خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • همایون.نخبه
  ۱ ۰

  سلام.جناب آقای سالاری سال گذشته حقوق پرسنل لشگری بطوری افزایش حقوق داشتند که کمترین حقوق درسطح بازنشستگان یادشده به ۶میلیون تومان ارتقا داشت...حالا تورو سرجدت ازتعارفات کم کنو به مبلغ بپرداز خواهشا تمام سعیتونو بکنید. چون واقعا کمتر از۶ملیون فقرفقرفقرفقر .

 • ناشانس
  ۱ ۰

  آقای ریس سالاری‌ اینها‌ جوانی نشو در راه خدمت به کشور عزیزمان ایران گذاشتن‌ چرا از خدا نمی ترسی‌ مگه ملمکت‌ مال پدر تو یا امثال‌ دو هست‌ مگه با یک میلیون‌ دویست‌ هزار تومان‌ میشه زندگی کرد این دونیا‌ یا مدرسه واسه همه هست به فکر آخرت‌ باش‌ به خدا قسم شماها از خدا نمی ترسید یعنی شماها خودتان‌ را خدا ی زمین می دانید

 • قاسم رشیدی
  ۱ ۰

  از زحماتنمایندگان ومسئولان تشکر فراوان بامید رضایت خداوندگار

 • عباس
  ۰ ۰

  آقای سالاری این همه گفتای شمارایاداشت کردم که کتاب دورغ گوی چاپ بس است دورغ گوی بس بس بس