کد خبر 506385

با بررسی آمارهای ۵سال گذشته اعلام شد؛

روند افزایشی مستمری مددجویان بهزیستی

میزان سرانه مستمری پرداخت شده به مددجویان سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) از سال ۹۲ تا سال ۹۸ به طور میانگین بین ۴ تا ۸ برابر افزایش یافته است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، میزان سرانه مستمری پرداخت شسال 92؛ مبلغ 400 هزار ریال بوده است که در سال 98 این مبلغ به 1 میلیون و 700 هزار ریالده به مددجویان سازمان بهزیستی و کمیته امدادامام خمینی(ره) برای خانوارهای تک نفره  در  افزایش یافته است. همچنین این مبلغ برای خانوارهای پنج نفره و بیشتر از مبلغ 750 هزار ریال به 5 میلیون و 365 هزار ریال افزایش یافته است.

نتایج این بررسی گزارش نشان داده است؛ نسبت میزان مستمری پرداختی به مددجویان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) به حداقل حقوق در سال های 92 تا 99 از 11.29 درصد به 27.6 رسیده است و افزایشی در حدود 2.5 برابر داشته است.

1

3

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • سید مرتضی موسوی
    ۱ ۰

    چرا روند افزایش حقوق های فرهنگیان و بازنشستگان را نمی گویند؟ خجالت بکشید از این که چنین مبلغ هایی را رسانه ای می کنید، من به چنین دولت هایی می گویم دولت اشرافی، شما قیمت انواع خوراکی های سال 92 را با الان مقایسه می کنید؟ شما قیمت داروها و وسائل توانبخشی سال92 را با الان مقایسه می کنيد؟ این بی رحمی است اگر این طور فکر می کنید

  • شیرمحمد مریدی
    ۱ ۰

    سلام من یک کارگر ساده بودم دوساله مریض هستم نمیتوانم تکان بخورم از ناحیه کمر فلج شدم دوساله بهزیستی ثبت نام کردم حساب بانکی داده شده ولی هنوز هیچ پولی به حساب من واریز نشده من سه تابچه دارم مدرسه ای وضع مالی خوبی ندارم چرا بهزیستی برای من بدبخت بیچاره که مریضم هیچ درآمدی ندارم به کارت بانکی من هیچ پولی واریز نکردن ماگناه داریم توراخدا پیگیری کنید ممنون میشم