کد خبر 488268

تا ۲۰آذرماه؛

۱,۶میلیون سرپرست خانوار وام یک میلیونی می‌گیرند

با نهایی شدن فرآیند، تا ۲۰آذرماه ۱۳۹۹، وام یک میلیون تومانی مرحله دوم به حساب بیش از ۱,۶ میلیون نفر دیگر از سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین، براساس گزارش احمد میدری معاون وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی در سی و سومین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا، از ابتدای اجرای مصوبات جدید ستاد ملی کرونا در زمینه حمایت از خانوار، تا تاریخ ۱۳ آذرماه، بیش از ۴,۵ میلیون نفر از سرپرستان خانوار که متقاضی دریافت وام یک میلیون تومانی مرحله دوم بوده اند، این وام را دریافت کرده‌اند که تا پایان هفته جاری نیز، ۱.۶ میلیون نفر دیگر از متقاضیان(سرپرستان خانوار) وام یک میلیونی را دریافت می کنند.

تمامی افرادی که در نوبت قبل، وام کرونای معیشتی دریافت کرده‌اند و درآمد ثابت ندارند، می‌توانند متقاضی دریافت وام یک میلیون تومانی باشند.

افراد دارای درآمد ثابت از جمله کارمندان دولت، شرکت های دولتی یا نهادها عمومی غیر دولتی، بازنشستگان، بیمه پرداز سازمان تامین اجتماعی یا سایر صندوق های بازنشستگی شامل این طرح نمی‌شوند.

متقاضیان برای دریافت این وام، باید کد ملی خود را از تلفن همراه ثبت شده به نام سرپرست خانوار به سرشماره ۶۳۶۹ ارسال نمایند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • امیر
    ۱ ۰

    سلام من وام کرونا در مرحله قبل دریافت کردم وبا ماشین تو تپسی مسافر کشی میکنم بیمه تامین اجتماعی خویش فرما پرداخت میکنم با بدبختی یعنی به من تعلق نمیگیره

  • مجیدرمضانی
    ۰ ۰

    سلام دیگه چند بار باید ۶۳۶۹کد کدملی روبزنم خسته شدیم بیار بگید نمی‌دهیم خواهشن پیگیری کنید دستمون خالیه