کد خبر 472610

با دستور رئیس سازمان برنامه و بودجه انجام می‌شود؛

پرداخت فوق‌العاده ویژه کادر درمان

رئیس سازمان برنامه و بودجه دستور اجرای طرح خواسته‌های کادر درمان و وزارت بهداشت برای جذب نیرو و پرداخت معوقات آنها را به وزارت بهداشت ارسال کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، محمدباقر نوبخت، در نامه‌ای به وزیر بهداشت نوشت: پیرو مذاکرات و توافق به عمل آمده در خصوص برقراری فوق‌العاده ویژه کارکنان بهداشت و درمان موضوع بند ١٢ ماده ۵۴ دستورالعمل اداری و استخدامی کارکنان غیر هیات علمی دانشگاه‌ها و دانشکده های علوم پزشکی در احکام پرسنلی در ماه‌های آتی مقتضی است نسبت به ارائه پیشنهاد تعداد مشمولین و برآورد اعتبار مورد نیاز در چارچوب قوانین و مقررات مربوط و از محل صرفه جویی اعتبارات در اختیار جهت بررسی و اقدامات بعدی، اقدام لازم به عمل آورید.

30c8ee40-f903-4f7c-8de5-21ed03a4ce6a

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • الناز
  ۱ ۰

  سلام واحترام
  جناب دکتر نوبخت لطفا نسبت به پرداخت فوق العاده ویژه گروه پرستاری و ککادر درمان بازنشسته هم دستور مقتضی صادر فرمایید که ماهم به حق خودمان برسیم .
  سپاس فراوان

 • علی
  ۰ ۰

  سلام به پیام اوران بهداشت تعلق نمیگیره یعنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  چه وضعشه مام مثل بقیه داریم کار میکنیم ولی حقوق مون یک هفتم بقیس اینم نمیدن
  واقعا که

 • از طرف تعدادی لز پرستاران بازنشسته کادر درمان در سال 99
  ۰ ۰

  با سلام وخسته نباشید و خدا قوت لطفا این فوق العاده ویژه کادر درمان در دیماه 99 برای بازنشستگان کادر درمانی در سال 99 وحتی در سالهای قبل نیز پرداخت بشه بازنشستگان منتظر وچشم به راهند تا به حق وحقوقشان برسند

 • با زنشستگان پرستاری 99
  ۰ ۰

  با سلام ما را فراموش نکنید لطفا فوق العاده ویژه کادر درمان در دیماه 99 برای ما پرستاران بازنشسته کادر درمان در سال 99 نیزپرداخت بشه با رعایت عدل وداد و انصاف وبا در نضر گرفتن سابقه خدمت و.....