کد خبر 460937

وازیر حقوق معوقه کارگران هفت تپه

یک مقام مسئول در نیشکر هفت تپه از رفع مشکلات مقطعی این شرکت خبرداد و گفت:با هماهنگی و همکاری دستگاه قضا، مشکل حسابهای شرکت برطرف شد و پس از انجام کارهای مالی، پرداخت حقوق کارگران آغاز شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، احسان االله اسدبیگی عضو هیأت مدیره شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در مورد واریز حقوق معوقه کارگران شرکت، اظهار داشت: با مساعدت مسئولان دستگاه قضا مشکلات مربوط به مسدودی حساب رفع شد و مدیریت شرکت اقدام به پرداخت حقوق کارگران کرد.

وی افزود: رئیس دستگاه قضا دستور رسیدگی سریع و بدون حاشیه را در این زمینه صادر کردند که در پی آن دادستان کل کشور، معاون اول قوه قضائیه، رئیس دادگستری تهران و دبیران ستاد تسهیل کشور نهایت تلاش خود را به عمل آوردند تا مشکلات برطرف شود. در خوزستان نیز رئیس دادگستری و دادستان و استاندار خوزستان به تمامی مسائل رسیدگی کردند

اسدبیگی با اشاره به اعتراضات کارگران هفت تپه گفت: خوشبختانه شورای تأمین استان خوزستان و شهرستان شوش با درایت لازم در این زمینه فعالیت مناسبی داشتند واجازه ندادند این اعتراض‌های صنفی به ابزاری سیاسی تبدیل شود.

وی افزود: در تمام مدتی که اعتراض‌های کارگری انجام می‌شد، شورای اسلامی کار با جدیت پیگیر مطالبات کارگران بود.

اسدبیگی با تقدیر از تمامی کارگران به ویژه کارگران آبیار گفت: در نتیجه تلاش این کارگران، عمل آبیاری به خوبی انجام شد و خوشحال هستیم که بخشهای کشاورزی خشک نشده و می‌توانیم به برداشت محصول امیداور باشیم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری