کد خبر 459196

استاندار خوزستان؛

حقوق کارگران هفت‌تپه به‌زودی پرداخت می‌شود

استاندار خوزستان گفت: حقوق اردیبهشت و خرداد کارگران شرکت هفت‌تپه به‌زودی پرداخت می‌شود و با آزاد شدن حساب‌های این شرکت، منابع مالی برای کشت دوباره نیشکر و تولید محصول مجدد، تأمین شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، غلامرضا شریعتی ظهر روز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران در این خصوص، اظهار کرد: با پیگیری‌هایی که از طرف مسئولان استانی و وزیر کشور صورت گرفت، هماهنگی‌های لازم در شورای امنیت کشور، معاون اول رئیس‌جمهوری، مجلس شورای اسلامی و کمیسیون اصل ۹۰ صورت گرفت تا در نهایت با دستور مستقیم رئیس قوه قضائیه و دادستان کل کشور مبنی انجام اقدامات لازم برای ادامه فعالیت شرکت هفت تپه، امروز مبالغ و منابع مورد نیاز برای پرداخت حقوق کارگران این شرکت آزاد شد.

وی افزود: معوقات حقوقی این کارگران مربوط به ماه‌های اردیبهشت و خرداد در چند روز آینده پرداخت خواهد شد.

رئیس شورای تأمین استان خوزستان تصریح کرد: علاوه بر این نیز منابع مالی لازم برای کشت جدید در هفت‌تپه تأمین شده است تا از این طریق روند تولید محصولات شرکت از سر گرفته شود.

شریعتی از شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه به عنوان یک واحد تولیدی بزرگ نام برد و گفت: ادامه روند تولید این شرکت در سال جهش تولید، گام مؤثری در تولید شکر به عنوان یک کالای استراتژی برای کشور خواهد بود.

وی در پایان گفت: امیدواریم با اقداماتی که انجام می‌شود، این شرکت مانند سال‌های گذشته در راستای خود اتکایی و خودکفایی اقتصادی و امنیت غذایی کشور نقش‌آفرین باشد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری