کد خبر 458244

مدیر برنامه‌ریزی مرکزی اوراق بهادار کشور:

۳۰درصد بعدی سهام عدالت، این هفته قابل معامله است

مدیر برنامه‌ریزی و توسعه شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار کشور با اشاره به آزادسازی سهام عدالت از اردیبهشت گفت: این هفته ۳۰درصد بعدی سبد سهام عدالت قابل معامله است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از صدا و سیما،  سید محمدجواد فرهانیان در گفتگو با بخش خبری 21 شبکه اول سیما افزود: در دور گذشته به دلیل آماده نبودن زیرساخت ها مردم به بانک ها و کارگزاری ها مراجعه می کردند و در این مرحله، مراجعه به بانک ها وجود دارد اما بانک ها از درگاه کارگزاری خود اقدام به فروش می کنند.
وی گفت: فروش سبد سهام عدالت محدودیت زمانی ندارد.
فرهانیان افزود: کسانی که روش مستقیم را برای دسترسی به سبد سهام خود انتخاب کرده و به کارگزاری های بازار سرمایه معرفی شده اند ممکن است به حساب برخی از آنها پول سهام واریز نشده باشد زیرا همه سفارش ها تکمیل نشد و ناهماهنگی بین بازار پول و سرمایه اتفاق افتاد.
وی با بیان اینکه اکنون این ناهماهنگی رفع شده است گفت: کسانی که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده و سهامشان را نفروخته اند اما اکنون به فروش آن نیاز دارند می توانند در سامانه تغییر وضعیت دهند و سهام خود را بفروشند.
فرهانیان افزود: هفته آینده بانک ها زیرساخت هایشان برای قبول سهام عدالت به عنوان وثیقه کارت های اعتباری آماده می شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  تورو خدا یکی پیگیر این بانک ها مخصوصا صادرات باشه از سی درصد پونزده درصد و واریز کرده الان هم بیست روزه ازش خبری نیست

 • شیرزادبابایی شکاری
  ۰ ۰

  یاری اندر کس نمی بینم یاران را چه شد!دوستی کی آخر آمد دوستداران را چه شد! صد هزاران گل شکفت و بانگ مرغی بر نخاست! عندلیبان را چه پیش آمد هزاران را چه شد!!! شما دیگه چرا آقای مدیر!!!

 • علی
  ۱ ۰

  سلام
  اول اون ۳۰درصد اول رو واریز کنید بعد حرف از ۳۰درصد بعدی بزنید اخه تا کی باید صبر کنیم واسه چندر قاض واقعا جای تاسف داره

 • فاطمه
  ۰ ۰

  سلام تورو خدا تورو قرآن به بانک مسکن بگین العان نزدیک دوماه سهام فروختم هیچی بهم ندادن تورو خدا پیگیری کنید به قرآن نیاز دارم

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری