کد خبر 446399

تصمیم‌گیری درباره امکان تغییر روش مدیریت سهام عدالت در هفته جاری

سخنگوی سهام عدالت گفت: هفته جاری در شورای عالی بورس درباره تغییر روش مستقیم به غیرمستقیم سهام عدالت، تصمیم‌گیری می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از صدا و سیما، حسین فهیمی سخنگوی سهام عدالت گفت: پس از آزاد سازی سهام عدالت، بسیاری از افراد با شرکت سپرده گذاری تماس گرفتند و تقاضا کردند تا امکان تغییر روش از مستقیم به غیر مستقیم نیز فراهم شود.

وی اضافه کرد: در ابتدای آزاد سازی سهام عدالت، افراد بدون اطلاع و آگاهی لازم، اقدام به انتخاب روش مستقیم کردند، اما اکنون به این نتیجه رسیدند که آگاهی کافی را برای مدیریت ۳۶ شرکت بورسی ندارند و برای رسیدن به سود مورد نظر، نیاز به کسب اطلاعات بیشتری دارند، به همین دلیل از انتخاب روش مستقیم پشیمان شدند و تقاضای تغییر این روش را دارند.

سخنگوی سهام عدالت گفت: فعلا امکان تغییر روش از مستقیم به غیر مستقیم وجود ندارد، زیرا در زمانی که سهامداری روش مستقیم را انتخاب می‌کند. اطلاعات وی برای دریافت کد بورسی به شرکت سپرده گذاری و بورس ارسال می‌شود. بدلیل تماس‌ها و تقاضا‌های مکرر از سوی مردم، در هفته جاری در شورای عالی بورس درباره این تقاضا، تصمیم گیری می‌شود که آیا راهکاری برای برگشت وجود دارد یا خیر؟

ارسال نظر

  • جواد نیرآبادی
    ۰ ۰

    سلام من در تاریخ ۱۳/۲/۹۹ابتدا روش غیرمستقیم رو انتخاب کردم ولی در تاریخ ۲۸/۲/۹۹تغییر روش مستقیم رو انتخاب کردم که در هر بار برام کد پیگیری اومد تکلیف من چیه من حتی برگه بانک رو برای فروش ۳۰درصدامضا کردم ولی سودی برایم واریز نشده لطفا راهنمایی کنید

  • امید
    ۰ ۰

    من الان یک ماه بانک صادرت گذاشتم برا فروش شماره شبا حسابم مشکلی نداره چک کردم پس چرا واریز نمیشه

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری