کد خبر 443663

ساعت فروش سهام عدالت در بورس اعلام شد

بعد از اتمام ساعات معاملات بازار از ساعت ۱۲:۴۵تا ۱۴تمام نماد‌ها در بازار معامله می‌شود و دارندگان سهام عدالت می‌توانند از طریق فروش آنلاین یا کارگزاری‌ها اقدام به فروش کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، معاون بازار بورس اوراق بهادار تهران اعلام کرد: برای تعیین میانگین قیمت شرکت‌های موجود در سهام عدالت، معاملات این سهام بعد از ساعت معاملاتی بازار است.

محمود گودرزی گفت: امکان معامله 30 درصد از ارزش سبد سهام عدالت در بورس فراهم شد.

وی ادامه داد: در گذشته سهام عدالت قابل فروش نبود، اما طی اطلاعیه‌ای بورس اوراق بهادار تهران، نحوه معامله و کلیه مسیر‌های معاملاتی این سهام اعلام شد.

وی با اشاره به اینکه در نظر داریم بیشترین عایدی نصیب سهامداران شود، افزود: قیمت سهام براساس میانگین قیمت روزانه تعیین می‌شود و از امروز بعد از اتمام ساعات معاملات بازار از ساعت 12:45 تا 14 تمام نماد‌ها در بازار معامله می‌شود و دارندگان سهام عدالت می‌توانند از طریق فروش آنلاین یا کارگزاری‌ها اقدام به فروش کنند.

معاون بازار بورس اوراق بهادار تهران گفت: فروش سهام عدالت به دو روش فروش یکجا به وسیله بانک‌ها و فروش از طریق کارگزاری‌ها صورت می‌گیرد و از این طریق می‌توانند سفارش خود را ثبت کنند.

وی بیان کرد: تا روز 21 خرداد معاملات سهام عدالت بعد از ساعت معاملات بازار است.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    ما ۱۰ به بانک کشاورزی فروختیم ولی واریز نکردن .پس کی واریز میکنن

  • ناشناس
    ۰ ۰

    سهام عدالت آزاد شد حالا هم میگین یارانه ها تو بورس خریدوفروش بشه بیچاره ها راهکار بدین برای گرانی مردم ایران چه گناهی کردن که این مصیبت گرانی رو باید تحمل کنند

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری