کد خبر 443517

جزئیاتی از فروش سهام عدالت در بانک‌ها

سخنگوی سهام عدالت گفت: روز دوشنبه فقط در یکی از بانک‌های عامل، درصدهای متفاوتی از سهام عدالت ۹۰هزار سهامداری که سفارش فروش ثبت کرده بودند به قیمت ۱۷۶هزار میلیارد تومان فروخته شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، حسین فهیمی، سخنگوی سهام عدالت با رد این شایعه که بانک‌ها سهام عدالت را به قیمت ۴۵۰ هزار تومان فروخته‌اند، گفت: با شعب بانک‌هایی که گزارش شده بود تماس گرفتیم همگی این خبر را رد کردند. لذا این شایعه قویاً تکذیب می‌شود.

وی با اشاره به انجام اولین سفارش فروش سهام عدالت توسط بانک ملی در روز گذشته ادامه داد: در مجموع ۹۰ هزار نفری که در خواست فروش درصدهای متفاوتی از سهام خود را به این بانک ارائه داده بودند که در آن همه رقم سهام عدالت از یک میلیون تومانی تا ۵۳۲ هزار تومانی و رقم‌های کمتر و بیشتر وجود دارد، این سهام به صورت تجمیعی ۱۷۶ میلیارد تومان فروش رفته است.

بر اساس فراخوان ستاد سهام عدالت، فروش ۳۰ درصد از سهام عدالت افرادی که روش مستقیم را انتخاب کرده‌اند از طریق بانک‌ها و کارگزاری‌های بورس امکانپذیر است.

ارسال نظر

 • حسین
  ۱ ۰

  چرا دروغ میگن امروز صبح رفتم بانک گفتن 450هزار تومن خرید بانک اگ میخواین ببرین جای دیگ بیشتر بفروشین

 • سعید
  ۰ ۰

  خوب بانک ها بیان دقیق بگن سی درصد چقدر میشه واقعا با ریاضی حساب کنی یک سهام پونصد هزار تومنی تقریبا سی درصد دو ملیون تومان میشه

 • مجیب الرحمن
  ۰ ۰

  من سهام عدالت خودراغیر مستقیم فروختم پولش کی واریز میشود

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام منم سهامم رو حدود ده روز فروختم کی پولش واریز میشه

 • علی
  ۰ ۰

  پس کی پول سهام به حساب مردم می ریزند

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری