کد خبر 436150

چگونگی بازگشایی مشاغل پرخطر فردا مشخص می‌شود

رئیس اتاق اصناف تهران از بررسی وضعیت و چگونگی بازگشایی مشاغل پرخطر در جلسه فردای ستاد ملی کرونا خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، قاسم نوده فراهانی در خصوص وضعیت صنوفی که از اول اردیبهشت بازگشایی شده اظهار داشت: صنوفی که اجازه بازگشایی به آنها در استان تهران از اول اردیبهشت داده شد، دستورالعمل های بهداشتی و فاصله اجتماعی را رعایت می کنند و با صنوفی نیز که به ندرت این پروتکل بهداشتی را رعایت نمی کنند برخورد شده است.

وی با بیان اینکه صنوف می دانند که اگر رعایت نکنند، واحد تجاری آنها پلمب خواهد شد، گفت: با دستور روز گذشته رئیس جمهور به وزیر بهداشت مبنی بر تصمیم گیری برای صنوف پر خطر، فردا جلسه ستاد ملی کرونا به منظور بررسی وضعیت مشاغل پرریسک که تا کنون تعطیل بوده اند، برگزار خواهد شد.

به گفته رئیس اتاق اصناف تهران، انشاءالله پیشنهادات چگونگی بازگشایی این مشاغل فردا بررسی و نتیجه  آن که آیا اجازه فعالیت به این صنوف داده می شود یا خیر، اعلام خواهد شد.

آموزشگاه‌های رانندگی، رستورانها، اغذیه‌فروشی، طباخی و فست‌فود، گرمابه، سونا و ماساژ، نمایشگاه‌ها، مراکز بازی و تفریحی و گیم‌نت، باشگاه‌های ورزشی و بدنسازی، تالار پذیرایی و سالن مراسم، قهوه‌خانه، چایخانه و تریا از جمله مشاغل پرخطری هستند که تا کنون مجوز فعالیت از زمان شروع کرونا نداشته اند.

البته تنها رستوران ها و اغذیه فروشی هایی که بیرون بر هستند، مجوز فعالیت داشته اند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • پیام
    ۰ ۰

    هیچی دیگه کرونا هم میاد همه که مشغول اند دیگه کی باز نیست