کد خبر 430532

سخنان عجیب وزیر اقتصاد؛

دومین وتوی تصمیم رییس سازمان بورس توسط دژپسند/ تصمیمات جدید بورسی دوباره به تعلیق درآمد

وزیر امور اقتصادی و دارایی از تعلیق موقتی تصمیمات هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار در چهارشنبه هفته گذشته خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، فرهاد دژپسند گفت: در جلسه امروز بحث راجع به تعلیق تصمیمات هیات مدیره بورس و اوراق بهادار در روز چهارشنبه هفته گذشته بود و شورای عالی بورس به این جمع‌بندی رسید که با توجه به نیاز ما و اقبال خوب مردم نسبت به بازار سرمایه و عزم جدی مردم و نهادهای عمومی غیر دولتی برای عرضه اولیه سهام در بورس، بهتر است این تصمیمات تعلیق شود. وزیر اقتصاد افزود: با جمع‌بندی اعضای شورا به این نتیجه رسیدیم که به منظور استفاده حداکثری از ظرفیت‌های بازار سرمایه و نیز با توجه به انتصاب ریاست جدید هیات مدیره سازمان بورس، تصمیمات پیشین این هیات مدیره تا تقدیم مجموعه پیشنهادهای آن راجع به خط مشی کلی اداره عرضه و تقاضای بورس به تاخیر بیافتد و در ادامه، و پس از انجام جمع بندی لازم در شورای عالی بورس، هیات مدیره نیز در آن قالب، اقدامات خودش را انجام دهد.

البته هنوز مشخص نیست دقیقا کدام یک از تصمیمات هیات مدیره بورس لغو شده و کدام لغو نشده‌اند! اینگونه تصمیمات باعث ایجاد بی‌ثباتی در اقتصاد کشور شده و مشکلات جدی برای اقتصاد ایران ایجاد میکند!

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • صادق
    ۰ ۰

    متاسفانه دوستان درست میگفتند شما اصلا نظرات منطقی و کارشناسانه رو در خصوص خبرهاتون اصلا منعکس نمیکنید واقعا اسم خودتون رو رسانه می گذارید ?!!!