کد خبر 426992

ظریف: پامپئو وزیر خارجه است یا وزیر تنفر؟!

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات وزیر خارجه آمریکا مبنی بر ادامه یافتن فشار حداکثری بر ایران نوشت: «حتی یک پاندمی هم نمی تواند مانع پروپاگاندای درجه سه پامپئو شود.

به گزارش اقتصادآنلاین ؛ محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات وزیر خارجه آمریکا مبنی بر ادامه یافتن فشار حداکثری بر ایران نوشت:

«حتی یک پاندمی هم نمی تواند مانع پروپاگاندای درجه سه پامپئو شود.

این سوال پیش می آید که آیا او وزیر خارجه است یا وزیر تنفر.

هر چقدر هم جنجال کند جنگ طلبی نفرت انگیزش و تروریسم اقتصادی، کشتن افراد بی گناه و مانع سازی اش برای جنگ علیه کووید19 پنهان نخواهد شد.»

گفتنی است که مایک پامپئو، وزیر امور خارجه آمریکا، امروز عصر اعلام کرده بود که «فشار حداکثری بر ایران ادامه می‌یابد».

35

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    جناب ظریف همه تقصیر ها بر گردن پمپئو نیست !!! باید دید نقش تندروهای داخلی در این فشار ها چیست ؟ آیا اگر ما هم مثل امارات یا ترکیه یا عمان روابط عادی با دنیا داشتیم آیا شاهد این فشارها می بودیم ؟؟؟؟!! نمی شود با دست پس زد و با پا پیش کشید !! مقامات جمهوری اسلامی از سویی داعیه مبارزه با شیطان بزرگ آمریکا را دارند از سویی دیگر به کدخدا التماس می کنند تحریم ها را لغو کن !!! ای کاش روزی برسد که از مقاومت کردن بی حاصل که ثمره اش شد قطعنامه 598 درس بگیریم و مخالف جهت شنا نکنیم !! آقای ظریف اگر لوایح پالرمو و cft در مجمع به اصطلاح تشخیص مصلحت نظام رای می آورد می توانست غرب را مجاب کند با ایران مراودات مالی داشته باشند ولی به لطف دلواپس های علیه العنه کل مملکت تحریم شده و جنابعالی بجای اینکه جریان مخالف داخلی را مقصر بدانی انگشت اتهام را به سمت ترامپ گرفتی !!! زور که نیست کشورها دوست ندارند با کشوری رفت و آمد کنند که به بشار اسد همفکری می دهد و از وی حمایت می کند و یا در آرژانتین مرکز همیاری یهودیان را منفجر می کند !!