{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 425799

سخنگوی سازمان برنامه و بودجه از واریز اولین مرحله حمایت معیشتی خانوارهای کم‌بضاعت برای حدود ۳میلیون نفر با رقمی بالغ بر ۳۳۰میلیارد تومان خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، مهدی قمصریان با اشاره به واریز اولین مرحله کمک معیشتی خانوارهای کم بضاعت اظهار داشت: شب گذشته بالغ بر ۳۳۰ میلیارد تومان برای حدود 3 میلیون نفر شب گذشته واریز شده است.

وی ادامه داد: به طور متوسط ماهانه 3600 میلیارد تومان یارانه نقدی و بالغ بر 2 هزار و 700 میلیارد تومان یارانه معیشتی بنزین به حساب خانوارها واریز شده است. همچنین از اول سال تاکنون غیر از یارانه 9 هزار و 200 میلیارد تومان به کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی پرداخت شده است. 

قمصریان در مورد اعتبارات عمرانی نیز گفت: از اول سال تاکنون پرداخت‌های نقد و غیر نقد برای تکمیل طرح‌های عمرانی 60 هزار میلیارد تومان بوده است.

سخنگوی سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه در بهمن ماه 27 هزار میلیارد تومان حقوق و عیدی به کارکنان دولت پرداخت شده است، گفت: ۲۴ هزار میلیارد تومان نیز در اسفند ماه حقوق دادیم.

13981228000865_Test_NewPhotoFree

ارسال نظر

 • علی اکبر
  ۰ ۰

  سلام چرا برای من 100تومان واریز شد ولی برای بعضیها 200 تاز این چند روز پیش واریز شد

 • صیاد
  ۰ ۰

  برای قالیبافان هیچ حمایتی نشده الان بیکاریم چکار کنیم

 • رضاعرب
  ۰ ۰

  سلام بسته حمایتی کرونا به من ندادن پس به چه کسانی داده ایدباباخسته شدیم عدالت کجارفته

 • تبریز
  ۰ ۰

  حالا این ذهنش نمیگنجه‌که‌کسی که پولدارهست بیمه میکنه وفکرآیندش هست اونکه بیمه نداره یقین کاری هم نداره یاقبلا اگه بیمه بوده الان نداره یعنی بیکاره وتحت هیچ سازمانی هم پوشش نیست این حجته برا فقر بااون حال باز میتونن باکدملی این افراد داراییشونو هم بسنجن و بعد اجهاف هم نشه نیازمند واقعی وهم ازهمون طریق شناسایی کنن اما ضعف مدیریت مانع این اقداماتشون میشه

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری