{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 424210

کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با ویروس کرونا در وزارت امور اقتصادی و دارایی مجموعه حمایت‌های مالی این وزارتخانه از وزارت بهداشت برای مقابله با ویروس کرونا را اعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با ویروس کرونای وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: با توجه به هماهنگی به عمل آمده از سوی معاونت خزانه داری کل کشور وزارت اقتصاد با دستگاه‌های اجرایی مرتبط با مبارزه با ویروس کرونا، مطالبات بیمه سلامت تا پایان بهمن ماه جاری به طور کامل پرداخت و معادل ۵۶۰ میلیاردتومان هم در هفته جاری در وجه بیمه سلامت واریز شده است.

علاوه بر این، مطالبات اورژانس کشور و اورژانس تهران نیز تا پایان بهمن ماه به طور کامل پرداخت شده است.

واریز ۷۰ میلیارد تومان برای خرید دارو به حساب وزارت بهداشت

همچنین طبق اعلام این کمیته، از سوی معاونت خزانه داری کل کشور وزارت اقتصاد در هفته جاری به میزان ۵۶۰ میلیارد تومان برای تأمین مالی بیمه سلامت، ۷۰ میلیارد تومان بابت خرید دارو در وجه وزارت بهداشت، ۱۰۰۰ میلیارد تومان نیز بابت یک درصد طرح سلامت در وجه وزارت بهداشت بابت دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور واریز شد.

واریز ۱۵ میلیارد تومان در وجه اورژانس کشور

در ادامه این اقدامات، به میزان ۱۵ میلیارد تومان در وجه اورژانس کشور و ۲۰۰ میلیارد تومان هم از محل منابع هدفمندی یارانه‌ها بابت سختی کار پرستاران در وجه وزارت بهداشت واریز شده است.

همچنین، کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با ویروس کرونای وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد که با هماهنگی بیمه مرکزی، صنعت بیمه، معادل ۴۵۰ میلیارد تومان برای رفع مشکل نقدینگی و مقابله با ویروس کرونا به وزارت بهداشت پرداخت خواهد کرد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری