{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 422130

معاون سازمان امور مالیاتی با اشاره به تایید پیشنهادات مالیاتی برای حمایت از کسب و کارها در مقابل کرونا گفت: کلیات آن پذیرفته شده و تصمیم گیری در این زمینه به شنبه آینده موکول شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، محمد علیزاده با اشاره به پیشنهادات مالیاتی برای تسهیل و حمایت از اصناف و کسب و کارهای خرد و کوچک به دلیل شیوع ویروس کرونا و تاثیر آن بر بازار، اظهار داشت:در روزهای اخیر تصمیم گرفته شد در این شرایط سازمان امورمالیاتی در کنار مودیان متاثر از کرونا باشد.

وی افزود: براین اساس طبق ماده ۱۶۷ قانون مالیاتهای مستقیم یکی از پیشنهادات این است که بتوانیم زمان تقسیط بدهی را تا حداکثر ۶ ماه افزایش بدهیم یا آنکه بدهی مالیاتی را به مدت سه ماه استمهال کنیم.

معاون حقوقی و فنی سازمان امور مالیاتی کشور تاکید کرد: این پیشنهادات در دولت ارائه و تایید شده است. پس از آن در جلسه روز گذشته سران قوا نیز مطرح شد. در حال حاضر کلیات آن نیز پذیرفته شده است اما هنوز جمع‌بندی صورت نگرفته است.

وی ادامه داد: با توجه به جلسه شنبه آینده سران قوا احتمال تصویب این پیشنهادات وجود دارد و می توان تسهیلات مدنظر را به مودیان و صاحبان کسب و کارهای کوچک و اصناف ارائه کرد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری