کد خبر 418161

جهانگیری: هر چقدر مجلس قوی‌تر‌ باشد توانش برای حل مشکل بیشتر است

معاون اول رئیس جمهور درباره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: هر چقدر مجلس قوی‌تر‌ باشد توانش برای حل مشکل بیشتر خواهد شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت و در جمع خبرنگاران طی سخنانی درباره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هر چقدر مجلس قوی‌تر‌ باشد توانش برای حل مشکل بیشتر خواهد شد.

وی افزود: در مقطع فعلی به‌دلیل شرایط بین‌المللی و منطقه‌ای انتخابات مجلس شورای اسلامی از اهمیت ویژه‌تری نسبت به گذشته برخوردار شده است. فکر می‌کنم مردم ایران در این 40 سال نشان دادند در مقاطع حساس که کشور نیازمند حضور سرنوشت‌ساز آنها بوده، الآن هم نیاز به این حضور است و ان‌شاءالله در انتخابات دوم اسفند شاهد حضور خوب مردم پای صندوق‌های رأی باشیم و ان‌شاءالله مجلسی قوی شکل بگیرد تا بشود برای حل مسائل کشور گام‌های جدی‌تری بردارند.

معاون اول رئیس‌جمهور در پاسخ به سؤالی مبنی بر این‌که آیا دولت به‌عنوان مجری قانون اساسی از پتانسیل‌های قانون اساسی برای بیان اعتراضات خود نسبت به روند بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات مجلس استفاده کرد، خاطرنشان کرد: الآن دیگر زمان این حرف‌ها گذشته و باید به این فکر کنیم که  دوم اسفند باشکوه برگزار شود؛ جای گله‌ها و مسائلی وجود دارد که باید بعد از انتخابات به‌صورت جدی به آنها پرداخته شود، شاید به یک‌سری راهکارهایی هم دست یافتیم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر