{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 405622

وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: پیشنهاد اختصاص سهمیه بنزین ویژه سفرهای نوروزی را حتما در هیأت دولت و به‌ویژه به وزرای نفت و کشور ارائه خواهیم کرد و بسیار امیدواریم تا این سهمیه اختصاص یابد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، علی‌اصغر مونسان اظهار کرد: ستادی در وزارت کشور برای موارد خاص اختصاص سهمیه سوخت ایجاد شده است که حتما با قرارگیری در ایام نزدیک به نوروز، پیشنهاد سهمیه سوخت نوروزی را به این ستاد خواهیم داد.

وی تصریح کرد: حتما این پیشنهاد را به وزرای نفت و کشور نیز ارائه خواهیم کرد و بسیار امید داریم که سهمیه ویژه نوروزی در نظر گرفته و اختصاص داده شود.

وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خاطرنشان کرد: رونق و توسعه بخش گردشگری به مردم وابسته است و نوروز بهترین زمان برای سفر است و ما این مهم را پیگیری خواهیم کرد.

ارسال نظر

  • معصومي
    ۰ ۰

    شما ( نمايندگان مجلس ) و دولت اگر واقعاً به فكر مردم هستيد هزينه سهميه بنزين عيد يا افزايش ميزان آنرا بصورت نقدي به همه خانوارها اعم از شهري و روستايي پرداخت نماييد چون با افزايش قيمت ها همه نياز به حمايت دارند و فردي كه خودروي شخصي ندارد از لحاظ نرخ هاي هزينه سفر درون شهري و برون شهري و ... در حقش اجحاف بيشتري صورت مي پذيرد و عيد و تعطيلات براي همه مي باشد و فقط براي دارندگان خودروي شخصي عيد و هزينه هايش نيست كه مي خواهيد به اختصاص يا افزايش سهميه بنزين اقدام نماييد ، خواهشاً به فكر همه مردم باشيد !

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری