{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 404471

معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی ریاست جمهوری گفت: دولت با تمام توان با وجود کارشکنی‌های دشمنان برای عبور از مشکلات تلاش می‌کند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، سعید شیرکوند ظهر سه شنبه در نشست فرمانداران و شهرداران غرب استان تهران که با حضور معاونان استاندار تهران در سالن اجتماعات فرمانداری شهریار برگزار شد اظهار داشت: ۶ شهرستان موجود در غرب استان تهران دارای مشکلات زیادی است و اگر با انگیزه بیشتر پیش برویم و به جامعه و منطقه نگاه طبیب گونه داشته باشیم و به دور از هیاهو و بدون سرو صدا باید بیماری را تشخیص داد و درمان کرد و نا امید نشد.

وی با اشاره به حوادث و اغتشاشات اخیر در غرب استان تهران افزود: ایجاد خسارت‌ها و وجود کاستی‌ها و انتظارات باعث رخ دادن حوادث شد و در این راستا باید هوشیارانه عمل کنیم.

معاون رئیس جمهور گفت: در زمان جنگ این مقدار محدودیت نداشتیم و الان در اکثر زمینه‌ها با محدودیت روبرو هستیم و دولت با تمام تلاش قصد عبور از مشکلات کشور علی رغم کارشکنی‌های دشمن را دارد.

شیرکوند با بیان اینکه دولت در شرایط سختی قرار گرفته است عنوان داشت: در تمام سال‌ها رشد اقتصادی و سرمایه گذاری فراهم نبود و از صادرات نفت کاستی‌ها جبران می‌شد و هم اکنون این امکان وجود ندارد و با کمبود منابع مواجه هستیم و با هماهنگی باید جای آن را پر کرد و از سازمان بازرسی تقاضا داریم با نگاه ویژه برای افزایش همگرایی تلاش کنند و در این زمینه در سطح اول فرمانداری‌ها مشکلات را شناخته و اولویت بندی و موارد را به ما منعکس کنند و ما هم طی جلسه‌ای با وزرا موارد را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری