{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 400758

وزیر امور اقتصاد و دارایى اعلام کرد؛

وزیر امور اقتصاد و دارایى با بیان اینکه در وزارت اقتصاد کریدور ویژه براى مبارزه با قاچاق ایجاد مى شود گفت: افشاکنندگان فساد از وزارت اقتصاد جایزه مى گیرند.

به گزارش خبرنگار اقتصاد آنلاین؛ فرهاد دژپسند امروز در جلسه شوراى گفت و گوى دولت با بخش خصوصى ضمن تاکید بر ضرورت از بین بردن فساد بیان کرد: آنچه مانند سم به اقتصاد ایران آسیب می‌ زند و در معرض خطر جدی قرار می‌دهد ادراک فساد است؛ برخی دلالان در حوزه‌های مالیات و گمرک با دامن زدن به ادراک بد دنبال کاسبی برای خودشان هستند.

دژپسند شفافیت را لازمه از بین بردن فساد دانست و تصریح کرد: شفافیت اتفاق نمی‌افتد مگر با شکل‌گیری اقتصاد هوشمند؛ در یک سال گذشته موضوع اقتصاد هوشمند گسترش یافته و واقعا رمز نجات اقتصاد ایران اقتصاد هوشمند است.

وی همچنین با تاکید بر هوشمند کردن مالیات ها تاکید کرد: اظهارنامه‌هاى مالیاتی امسال الکترونیکی شده و باید صندوق‌های مکانیزه فروش راه‌اندازی شود.

دژپسند خبر داد: برای مبارزه با فساد در وزارت اقتصاد کریدور ویژه ایجاد می‌کنم و آماده هر گونه برخوردی هستیم.

به گفته وزیر اقتصاد، باید سیستم سوت زنی راه اندازی کنیم و هر کس با فساد مواجه شد سوت بزند، باید بدون ایجاد حاشیه فساد ریشه کن شود که وزارت اقتصاد و دولت در این رابطه آمادگی دارند.

دژپسند تاکید کرد: هر کس فساد را افشا کند که منجر به صدور حکم برای فرد فاسد شود افشا کننده فساد از وزارت اقتصاد جایزه می‌گیرد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری