{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 377980

وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه علنی امروز مجلس دومین کارت زرد خود را از نمایندگان دریافت کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، در جلسه علنی عصر امروز مجلس شورای اسلامی سوال محمدرضا صباغیان از فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره علت عدم اجرای ماده ۲۹ قانون برنامه ششم توسعه درباره راه اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایای شاغلان دستگاه‌های اجرایی در دستور کار قرار گرفت.

پس از آنکه توضیحات وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره این سوال مطرح شد، صباغیان خواستار آن شد که پاسخ‌های وزیر به رای گذاشته شود که نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ۹۳ رای موافق، ۹۵ رای مخالف و ۳ رای ممتنع از مجموع ۲۰۷ نماینده حاضر در جلسه علنی پاسخ‌های دژپسند را قانع کننده ندانستند و بر این اساس وزیر امور اقتصادی و دارایی در یک روز دو کارت زرد از مجلس دریافت کرد.

ارسال نظر

  • الیاس
    ۱ ۰

    نمایندگان محترم مجلس : لطفا لطفا لطفا بر مبنای وظیفه شرعی , اخلاقی و قانونی خود به آقای دژپسند کمک کنید تا از شر معاونین و مدیران تحمیلی زنجیره ای , بی کفایت و بی ربط که سازمانها و دستکاههایزی مجموعه وزارتخانه را منفعل, ورشکسته و بعضا ملک شخصی کرده اند خلاص شود. مطمینا خداوند برای انجام این کار بزرگ (وظیفه تان ) اجری عظیم به شما اعطاء خواهد کرد > انشاال

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری