{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 361354

وزیر صنعت بیان کرد:

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بهبود فضای کسب و کار مهمترین و اصلی ترین ضرورت کنونی بخش تجارت کشور است زیرا در آن صورت می توان با صرف هزینه کم نتیجه بهتری دریافت کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، رضا رحمانی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران در پیرانشهر اظهار داشت: امسال که از سوی رهبر معظم انقلاب به نام سال رونق تولید نامگذاری شده، پذیرفتنی نیست که یک واحد تولیدی به خاطر نبود نقدینگی یا سرمایه در گردش تعطیل شود یا با ظرفیت کمتر فعالیت داشته باشد.

وی اضافه کرد: این موضوع باید به یک دغدغه عمومی در بین مسؤولان شهرستانی و استانی تبدیل شود و همگان خود را در این خصوص مسؤول بدانند.

وی افزود: لازم است نوع نگاه و دیدگاه مسوولان به مساله تولید و حذف بروکراسی های سخت در برخی دستگاه های اجرایی تغییر پیدا کند و مردم نیز باید در این زمینه پای کار بیایند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت یادآور شد: تجربه دوران جنگ تحمیلی نشان داد تا زمانی که مردم پای کار نبودند، معادلات جنگ عوض نشده بود و در این دوران نیز که کشور در جبهه جنگ اقتصادی قرار دارد، لازم است مردم وارد عمل شوند.

رحمانی ابراز امیدواری کرد که با ورود مردم به این عرصه و حمایت همه جانبه از تولید و صنایع مختلف، کشور بتواند از این امتحان نیز سربلند و پیروز بیرون بیاید.

 وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر یک روزه خود به آذربایجان غربی از بازارچه مرزی کیله سردشت، مرز رسمی تمرچین پیرانشهر بازدید و در نشست فعالان اقتصادی پیرانشهر شرکت کرد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری