کد خبر 359199

خبر خوش برای بازنشستگان تامین اجتماعی

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی گفت: معوقات حقوق فروردین‌ماه بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی با حقوق خردادماه پرداخت شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، محمدحسن زدا سرپرست سازمان تأمین اجتماعی از آغاز پرداخت حقوق معوقه بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی خبر داد.

زدا گفت: همانگونه که وعده داده بودیم پرداخت حقوق معوقه فروردین‌ماه بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی در سال ۹۸ به همراه حقوق خردادماه آنها به حساب‌شان واریز شد.

وی افزود: حقوق خردادماه و معوقه افزایش حقوق ماه فروردین در سال ۹۸ در یک روز به حساب مستمری‌بگیران و بازنشستگان واریز شده است.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی تأکید کرد: براساس تاریخ مشخص شده حقوق هر ماهه بازنشستگان به تدریج واریز می‌شود البته ما معتقدیم که این حقوق هزینه و زندگی مستمری‌بگیران را نمی‌دهد.

حداقل حقوق میانگین بازنشستگان در سال ۹۸ با افزایش حقوق ۳۶.۵ درصدی به یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است که برای اولین بار است معوقه فروردین‌ماه افزایش حقوق در خردادماه واریز شده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • نعلی
    ۰ ۰

    واقعا بی انصافی است که در این مملکت بعد از سی سال خدمت در بازنشستگی انسان باید دوران استراخت و..را بگدراند تازه اول مشکلاتش شروع می شود بااین تورم افسار گسیخته اخر می شود زندگی کرد یارانه چندرغاز اورا هم حذف می کنند انوقت در این کشور هر کجا نگاه می کنی بجز اختلاس بجز خوردن حق وحقوق د دیگران چیزی نمی بینی این مفسدان انقدر در بعضی جاها قدرت پیدا کرده اند که می توانند قانون را به نفع خود پیاده کنند چرا چرا ؟؟؟انسان مانده است