کد خبر 344316

پس‌از اخذ گزارش وزیر کشور صورت گرفت؛

تاکید روحانی بر اختصاص تمام امکانات برای مدیریت شرایط در استان‌های سیل‌زده/ تقدیر از تلاش استانداران و فرمانداران سراسر کشور وتشکل‌های امدادی و جهادی

رئیس جمهور پس از اخذ گزارش وزیر کشور و تماس تلفنی با استانداران استان‌های غرب و جنوب کشور بر اختصاص تمام امکانات و تجهیزات دولتی و عمومی برای مدیریت نهایی سیلاب‌ها و تا اطمینان کامل از سلامت مردم در نقاط مختلف کشور تاکید کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین ، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی شامگاه یکشنبه و در گفت‌وگویی تلفنی با وزیر کشور و نیز تماس تلفنی با استانداران استان‌های غرب و جنوب کشور، آخرین گزارش‌ها از بارش‌ها، آب‌گرفتگی و وقوع سیلاب در استان‌های مختلف را بررسی کرد.

رئیس جمهور پس از اخذ گزارش وزیر کشور و استانداران استان‌های غرب و جنوب کشور؛ از تلاش استانداران و فرمانداران سراسر کشور به عنوان رؤسای ستادهای مدیریت بحران و همچنین سایر دستگاه‌های اجرایی شامل نیروهای امدادی، سپاه، ارتش، بسیج، نیروی انتظامی و تشکل‌های جهادی و مردمی که با هماهنگی مشغول خدمت شبانه روزی به هموطنان هستند، تقدیر کرد.

 روحانی در این گفت‌وگوهای تلفنی همچنین بکارگیری همه ظرفیت‌های فنی و رسانه‌ای را برای اطلاع رسانی دقیق و بهنگام در خصوص کانون‌های بارش و نقاط احتمالی آبگرفتگی و سیلاب، بویژه در نقاط پایین دست سدها و حاشیه رودخانه‌ها را ضروری دانست.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱ ۰

  من هم از مدیریت سد ها که با درایت و کوشش شبانه روزی سد ها را کاملا پر و لبریز نگه داشتن تشکر می کنم!

 • ناشناس
  ۱ ۰

  حسن انتخاب های شما هم شایان تقدیر و تشکره!

 • روشن
  ۰ ۰

  خدا را شکر کنید که مردم چیزی از مدیریت سد، منابع طبیعی و پروژه های عمرانی نمی دونند و همه چیز را به حساب تقدیر و یا خطای خودشان در رعایت حریم رودخانه ها گذاشتند!