کد خبر 336940

سردار سلامی: انتقام شهدایمان را می‌گیریم

جانشین فرمانده کل سپاه اعلام کرد :قطعا انتقام شهدایمان را می گیریم.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه صبح (امروز)سه شنبه در مراسم بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی جاده خاش زاهدان خاطر نشان کرد: این روز ها رایحه شهادت حافظان حریم امنیت  و نوامیس و ملت ایران اسلامی در شهر ها و کوچه های کشور پیچیده است.

وی افزود: این شهادت و این واقعه بزرگ بعثتی را در قلب ها ایجاد کرد، این واقعه دوباره روح شهادت را در پیکره ملت ما جاری کرد.

جانشین فرمانده سپاه تاکید کرد: جامعه ما به واسطه شهادت به بقاء عزتمندانه رسیده است. شهادت منبع عظیم تولید قدرت ما است و به ما عزت می بخشد و به ما درس می دهد که باید برای پیشرفت و پیروزی در راه خدا بایستیم.

سردار سلامی با بیان اینکه اگر قدرت  روح این شهدا نبود نمی توانستیم در مقابل این امواج دشمنی ایستادگی کنیم، اظهار کرد: بنابراین شهادت نشانه قدرت عظیم نهفته در روح و جان ما است.

وی تصریح کرد: ما همواره به شهادت افتخار می‌کنیم ‌ ما بدون شهادت ذلیل می شدیم. وقتی ملتی مرگ در راه آرمان‌ها را افتخار بداند، شکست نمی خورد و شهادت رمز اصلی تسلیم ناپذیری یک ملت است.

سردار سلامی عنوان کرد: نباید تصور کنیم با شهادت این عزیزان اتفاق ناگواری صورت گرفته است. شهادت این عزیزان نشان داد ما همچنان ایستاده ایم و جوانان ما برای حفاظت از مرزها هزاران کیلومتر هجرت می‌کنند و این نشانه زیبایی است که همچنان نشان می دهد پاسداران این نسل از همان نسل پاسداران فداکار هستند. این اتفاق نشان داد لشکر ۱۴ امام حسین(ع) هنوز هم همان لشکر خط شکن لحظه های سخت نبردهای سهمگین هستند.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: هم شهدا هم ملت با هم نشان دادند که روح اسلام حیاتی قوی در این جامعه دارد. در ادامه آن حرکت ملت در ۲۲ بهمن ماه که همه فرضیه های باطل شیاطین را نابود کرد، نشان داد مردم بهتر و عمیق تر از گذشته با درک و ایمانی آگاهانه موقعیت خطیر اسلام و انقلاب را بیش از هر زمان دیگری درک می‌کنند.

وی ادامه داد: معیار این حوادث چند تروریست کوچک نیست، بلکه ظهور یک استراتژی و یک تاکتیک خطرناک جهانی است. رزمندگان نیروی زمینی سپاه در مقابل مثلث شوم آمریکا رژیم صهیونیستی و عربستان ایستاده اند و کار آنها کار ساده ای نیست و امروز عربستان قلب شرارت در منطقه و جهان است.

سردار سلامی گفت: امروز مرکز ثقل قدرت از دنیای استکبار به دنیای اسلام در حال حابجایی است و جهان آبستن یک حادثه بزرگ به سود اسلام است. وقتی اسلام با پیام های آزادی بخش خویش به قدرت می رسد، در این حالت قدرت‌های دیگر می دانند  اگر در مقابل این موج اسلام نایستند باید از مناطق تحت اشغال خویش عقب بنشینند.  امروز اسلام در حال پیشرفت است و تمام پیروزی ها و دستاوردهای ما در مقابل انفعال دنیای استکبار به دست آمده است. آنها ضعیف تر شده‌اند و امروز آشفته بازاری در دنیای سیاست وجود دارد که موجب درماندگی آنها برای حل کوچکترین مسائل شده است.

جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: دشمنان ما امروز به زوال رسیده اند ‌ و آنها هر فکری می کنند عکس آن اتفاق می افتد. فکر می کردند مردم ما در مقابل انقلاب می ایستند اما آنها نشان دادند هرچه خوبی است مربوط به انقلاب است و هرچه کمبود و کاستی است یا مربوط به دشمن است یا مربوط به ضعف عملکرد ما است. امروز دشمنان از مردم نا امید شدند.

وی تاکید کرد: ما ایستاده ایم و شهیدان به ما وفاداری آموختند. ما فرزندان جهاد وشهادتیم. ما دشمنانمان را می شکنیم و تصمیم گرفته ایم کار را بکنیم و برای آن برنامه داریم. آل سعود بداند ماندنی نیست، من می دانم هرشب آن‌ها چه کابوس‌هایی در خواب می بینند. لب‌هایشان خشک شده است . هر روز که می گذرد شکر می کنند که یک روز به عمرشان اضافه شد . در انتظار مرگ هستند. بزرگ تر از آن‌ها هم همین طور است . آمریکا هم امروز آشفته است ، اصلا سیمای یک قدرت جهانی را ندارد . او هم قافیه را باخته است، رژیم صهیونیستی هم تقلا می‌کند با عملیات روانی خود را سر پا نگه دارد.

وی یادآور شد:هدف دشمن این بود که انقلاب به چهل سالگی نرسد از آن آرزو به این رسیدند که به جوانان ما تهاجمی ناجوانمردانه بکنند و  این همه توان دشمن است. شکست دادن قطعی دشمن کار نهایی ما است و صبح پیروزی ما نزدیک است. ما طرح هایمان را پیاده سازی کرده ‌قطعا انتقام شهدایمان را می گیریم البته دشمن آنقدر سیلی خورده است که این حرکات دربرابر آن ناچیز است. ما برای شکست دادن قدرتهای جهانی برنامه داریم و جنگ ما محدود به یک نقطه نمی شود تروریست ها عددی نیستند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر