کد خبر 335367

زمان پرداخت نقدی جاماندگان "بسته حمایتی"

معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی با اعلام اتمام زمان ثبت پیامک‌های اعتراضی برای جاماندگان بسته‌های حمایتی، جزئیات پرداخت این بسته‌ها را تشریح کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، رحیم اردلان درباره آخرین آمار  پیامک‌های ارسال‌شده از سوی افراد جامانده از دریافت بسته‌های حمایتی اظهار کرد: تا روز 17 بهمن که به‌عنوان آخرین مهلت ارسال پیامک‌ها تعیین شده بود، 3 میلیون و 71 هزار و 500 نفر در دو سامانه #8*142* و #8*1420* ثبت شده است.

وی تصریح کرد: فرایند بررسی اعتراضات ثبت شده از سوی جاماندگان بسته حمایتی از 23 بهمن آغاز خواهد شد و قرار است در یک بازده زمانی تا 29 بهمن وضعیت افراد جامانده از بسته حمایتی مشخص شوند و در نهایت اسامی افراد که مشمول طرح باشند به وزارت رفاه ارسال خواهد شد.

اردلان یادآور شد: پس از ارسال اسامی به وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و پس از تامین اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه، رقم ریالی خانواده‌های که مستحق بسته حمایتی باشند، واریز خواهد شد.

معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی خاطرنشان کرد: از 17 بهمن فعالیت دو سامانه اشاره شده، متوقف شده و در واقع هیچ اعتراضی از این تاریخ به بعد ثبت نخواهد شد.

وی گفت: هم‌اکنون نمی‌توان اعلام کرد که از بین 3 میلیون و 71 هزار و 500 نفری که اعتراض خود را ثبت کرده‌اند چه تعداد بسته حمایتی خود را دریافت می‌کنند و باید منتظر ماند تا اعتراضات بررسی و در نهایت اعلام شود که از طریق   شماره تلفن همراه خانواده‌ها به  آنها اطلاع‌رسانی خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • فرهنگی بازنشسته
  ۳ ۱

  این ملت گرفتاررا کمترب باد تمسخربگیرید

 • سکی
  ۰ ۰

  من زن تنها هستم چرابمن سبد حمایتی نمیدهند

 • ازکارافتاده
  ۲ ۰

  سلام.شمارابخداحقوقهاراهمسانسازی کنید۲ خواهش میکنم عیدی راطوری تنظیم کنید تاشرمنده خانواده نشیم

 • مصطفی دهقانی
  ۲ ۰

  بسته حمایتی چرا واریز نشده است

 • حمید نظامی مقدم
  ۰ ۰

  سلام خسته نباشین من وضعیت مالیم بخدا خرابه اگه داشتم بیمه تامین اجتماعی میکردم بخدا سخت میگذره من کارگر ساده هستم روزی بیست پنج حقوقم هستش یه بچه دوساله هم دارم سخته اقایون مسول باتشکر از شما.

 • ناشناس
  ۱ ۰

  شما را بخدا انقدر دو دستگی ایجاد نکنید من که حقوق یملیون دویست میگیرم .با این وضع زندگی در این سن به کجا پناه ببرم

  • ناشناس
   ۰ ۰

   من که تا بحال بسته حمایتی دریافت نکرده فقط به اینا ی که وضعیتشون خوبه بسته حمایتی میدند من که یه شغل آزادی هستم توی این چندسال چیزی ندیدم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  شماچجوری به فکرماهستید.چون من اصلایارانه ثبت نام نکردم وبافرزندی معلول زندگی میکنم ومستمربگیرم.بهم بگین چراسبدحمایتی به من ندادن.حالاجواب بدین من با یه پسرمعلول چیکارکنم.گفتین به خانمهای بی سرپرست کمک میکنید.....؟خدایی حداقل همین سبدحمایتی روبهمون بدین.

 • 🕌مستمربگیر
  ۰ ۰

  توروخدا.خواهشاًبه فکر کسانی که واقعااحتیاج دارن باشین میگین دارین برسی میکنین.پس پس سعی کنین کارتون درست باشه.برای چی کسی که یارانه ثبت نام نکرده ویارانه بگیرنیس.سبدحمایتی به حسابش نریختین.بیشتربه فکرمون باشید