کد خبر 331693

بسته حمایتی برای دختران کارمند مجرد

معاون اداری ــ مالی سازمان تأمین اجتماعی درباره شرایط تخصیص بسته حمایتی به دختران مجرد کارمند و همچنین فعال‌نشدن سامانه پاسخگویی به سوالات مردم درباره بسته حمایتی توضیح داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، رحیم اردلان معاون اداری ــ مالی سازمان تأمین اجتماعی درباره توزیع رقم بسته حمایتی به ۶ میلیون و ۱۵۰ هزار نفر از بیمه شدگان تامین اجتماعی اظهار کرد: واریز مبالغ بسته حمایتی به میزان (یک میلیون تا ۳ میلیون ریال) از اوایل هفته جاری و پس از تامین اعتبارات از سوی سازمان برنامه و بودجه به حساب مشمولین انجام شده است.

ارلادن افزود: بسته اشاره شده حتی به دختران مجرد کارمندی هم که حقوقشان کمتر از ۳ میلیون تومان باشد و تنها فرد بیمه شده خانه خود هستند تعلق می‌گیرد و اگر فردی که شرایط خود را مشمول طرح می‌داند، اما هنوز بسته حمایتی خود را دریافت نکرده است می‌توانند از طریق شماره تماس ۱۴۲۰ پیگیری کند.

وی همچنین درباره سامانه#۴*۴*گفت: مسئولیت راه‌اندازی این سامانه وزارت رفاه است و آن‌ها باید در خصوص راه‌اندازی آن تصمیم گیری کنند.

معاون اداری-مالی سازمان تامین اجتماعی بیان کرد: تعداد تماس گیرندگان از طریق شماره ۱۴۲۰ طی روز‌های اخیر به شدت افزایش یافته است و در روز‌های آتی نیز پیش بینی می‌شود این تماس‌ها ادامه پیدا کند و در واقع اکثر تماس گیرندگان پس از پایان تماس با توضیحاتی که به آن‌ها داده می‌شود، عدم مشمولیت خود را برای دریافت این تسهیلات قبول می‌کنند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    عجب اون وقت دختری که کارمند نیست ومجرده چی میگیره

  • عرفان
    ۱ ۰

    مرد ها ادم نیستن فمنیست ها