کد خبر 330607

رئیس سازمان انرژی اتمی در جمع خبرنگاران:

هیات نظارت بر برجام در خصوص ماندن یا خروج از آن تصمیم می‌گیرد

رئیس سازمان انرژی اتمی در جمع خبرنگاران تصریح کرد تصمیم‌‌گیری درباره خروج ایران از برجام یا باقی ماندن در آن، بر عهده هیات نظارت بر برجام است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، علی‌اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در حاشیه نهمین همایش «غزه نماد مقاومت» در محل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به بومی بودن صنعت هسته‌ای در ایران تصریح کرد: تصمیم در خصوص ماندن یا نماندن در برجام توسط هیات نظارت بر برجام گرفته می‌شود.

وی همچنین در خصوص رفتار آمریکایی‌ها با مرضیه هاشمی، مجری شبکه پرس تی‌وی نیز گفت: چه دموکراسی است که خبرنگاری را که رفته خانواده‌اش را ببیند می‌گیرند و کسی صدایش در نمی‌آید؟ اتحادیه اروپا چرا ساکت است؟ این خانم خبرنگار و مادر بوده است.

صالحی افزود: گفته‌اند او را بعنوان شاهد گرفته‌اند، آیا شاهد را دستگیر می‌کنند؟

وی در پاسخ به سوال دیگری گفت: تمام مسلمانان باید دست در دست هم بگذارند و کشور فلسطین را از دست اشغالگران نجات دهند. ملت‌های دنیا همه دلشان با ملت فلسطین است.

رئیس سازمان انرژی اتمی همچنین درباره اظهارات جان بولتون مبنی بر اینکه ایران اطلاعات غلط به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌دهد، گفت: مگر آقای بولتون حرف راست هم می‌زند؟

بیشتر بخوانید
ارسال نظر