کد خبر 324001

وزیر رفاه خبر داد:

بسته حمایتی شامل حال کارگران بخش خصوصی می‌شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی می گوید بسته حمایتی به کارگران بخش خصوصی که قرارداد بیمه تامین اجتماعی دارند تخصیص می یابد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خانه ملت، محمد شریعتمداری، با اشاره به بدهی سازمان تامین اجتماعی به بیمارستان ها، گفت: همه تلاش مان این است که بدهی ها به حداقل ممکن کاهش پیدا کند، در حال حاضر از طریق بانک رفاه کارگری  موضوع در حال پیگیری است.

وی اظهارداشت: عمده مشکل ما مربوط بدهی معوقه از  گذشته باقی مانده است، برای آن بدهی ها با سازمان برنامه و بودجه تفاهم هایی به عمل آورده ایم  که مانند سال که قبل 4هزار و 300میلیارد تومان اوراق مشارکت با تضمین دولت فروختیم، امسال 5 هزار میلیارد تومان  منتشر و فروخته شود، تا مطالبات قطعی سازمان تامین اجتماعی از دولت  به این روش تسویه شود، تا زمان انتشار اوراق برنامه ریزی کرده ایم که میزان بدهی هر ماه کمتر شود.

وزیر کابینه دولت دوازدهم با اشاره به توزیع بسته حمایتی به مددجویان و افراد تحت پوشش دستگاه های حمایتی بیان داشت:  در واقع در چند فاز این طرح به اجرا درآمده است فاز سوم طرح به محض دریافت منابع از خزانه با توجه لیست موجود به همه کسانی که قراداد بیمه تامین اجتماعی دارند حتی اگر از بخش خصوصی باشند تعلق می یابد البته شرط حقوق زیر 3 میلیون نیز در این مرحله لحاظ می شود.

شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هنوز منابع مربوط به مرحله سوم  بعد از کارمندان، مددجویان و افراد تحت پوششی تخصیص پیدا نکرده است، در حداقل زمان ممکن بسته حمایتی این گروه ها نیز توزیع می شود. مبلغ بسته حمایتی بین 100 تا 200 هزار تومان است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • هیراد
  ۰ ۰

  دستشون درد کنه...

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ههه هه هه صدقه بعدی در راه است

 • محمد
  ۰ ۰

  من که متاهل هستم و بیمه نیستم و بیکارم چرا بسته همایتی و سبد کالا شامل ما نمیشود به سامانه *799# شامل شما نمی شود

 • بهمن
  ۰ ۰

  من که بیمه دارم حقوقم زیر یک میلیون چرا بهم سبد کالا نمیدن این عدالت علی

 • بهروز
  ۰ ۰

  جز بیمه شدگان تامین اجتماعی هستم وابسته به شرکت خصوصی.حقوقم کمتر از سه میلیون میباشد ولی سبد حمایتی دولت به من تعلق نگرفته.علت چیه؟

 • شهنازنظری
  ۰ ۰

  بخداشوهرم معلول بهزیستی هستش ولی تاکنون نه سبد حمایتی ونه کالارو دریافت نکرده ایم

 • الهویردی محمدزاده
  ۰ ۰

  با سلام به دست اندرکاران خیلی وقته بی کارم حتی نتونستم پول بیمه تامین اجتماعی کارگری مو پر داخت کنم دیگه قطع شده بیمه ندارم از اول نه سبد کالا دادند و نه بسته حمایتی یک دانشجو و یک دانش آ موز هم دارم و هیچ نوع بیمه ایی هم نداریم ولی دیدم کسانی رو که مغازه دارن 2 تا پسراش هم کاسبه هم سبد کالا هم بسته حمایتی میگیرند خودتون قضاوت کنید.