کد خبر 310602

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در گفت‌وگو با اقتصادآنلاین:

دژپسند تسلط خوبی بر مسایل اقتصادی دارد/ وزیر پیشنهادی اقتصاد رای اعتماد بالایی می‌گیرد

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه وزیر پیشنهادی اقتصاد تسلط خوبی بر مسایل اقتصادی دارد، گفت: فرهاد دژپسند می تواند رای اعتماد بالایی از مجلس اخذ کند.

اقتصادآنلاین - المیرا اکرمی؛ محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی اقتصادآنلاین در خصوص وزیر پیشنهادی اقتصاد اظهار داشت: ارتباط دژپسند با مجلس در فصل بودجه ریزی بسیار زیاد بوده، تسلط وی بر موضوعات اقتصادی خوب است و گزینه بسیار خوبی از جنس مسایل اقتصادی است.

وی در ادامه افزود: تحصیلات مرتبط، سابقه و حضور در سازمان برنامه و بودجه وجوه مثبت وزیر پیشنهادی اقتصاد است و دژپسند برای رای آوردن در مجلس مشکلی ندارد.

جمالی نوبندگانی با بیان اینکه در کشورمان برخی مشکلات ساختاری مانع از اثرگذاری وزیر اقتصاد می شود، گفت: این مشکلات ساختاری موجب شده که وزیر اقتصاد در همه مسایل اقتصادی اختیار نداشته باشد و حتی در برخی مسایل بانک ها تعارضاتی بین بانک مرکزی و وزیر اقتصاد وجود دارد.

نماینده مردم فسا در مجلس تاکید کرد: این موضوعات، برخی اوقات مشکلاتی ایجاد می کند که وزیر اقتصاد را دچار چالش می کند و به پای عدم کارآیی وی گذاشته می شود و بنابراین باید این مشکلات ساختاری حل شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر