کد خبر 276607

واکنش رییس کمیته امداد به حاشیه‌سازی درباره افطاری در غزه

رئیس کمیته امداد خمینی (ره) با بیان اینکه در امداد هیچ چیز محرمانه‌ای جز اطلاعات فردی مددجویان نداریم و همه چیز باید شفاف باشد، گفت: قول داده‌ایم که همچون گذشته هیچ پولی از کمک‌های مردم در خارج از مرزهای ایران اسلامی مصرف نشود و بر این وعده خود صادق بوده‌ایم و خواهیم ماند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سید پرویز فتاح با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرام خود با بیان اینکه از ابتدای حضورم در کمیته امداد، سرمایه اصلی امداد را اعتماد مردم دانستم و تاکیدم بر افزایش آن بوده است، گفت: بارها گفته‌ایم در امداد هیچ چیز محرمانه‌ای جز اطلاعات فردی مددجویان نداریم و همه چیز باید شفاف باشد. خود و همکارانم را موظف کردم که به طور منظم عملکرد امداد را گزارش دهیم. برگزاری نشست‌های خبری متعدد، تولید مستندهای تصویری، برگزاری تورهای خبرنگاری و عکاسی در مناطق محروم و ... بخشی از این اقدامات بوده است.

وی در ادامه اظهار کرد: در طول سه سال گذشته بارها و بارها تاکید کرده‌ام که امداد امام خمینی(ره) اولویت خود را رسیدگی به امور محرومین داخل کشور می‌داند و در برون از مرزها صرفا به پیاده‌سازی مدل سازمانی کمیته امداد به صورت خودگردان (کمک‌های مردمی همان کشور برای نیازمندانش) اقدام می‌کند و به نوعی با این کار ضمن صدور ارزش‌های انقلاب، نام و یاد امام راحل زنده و جاوید می‌ماند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه قول داده‌ایم که همچون گذشته هیچ پولی از کمک‌های مردم در خارج از مرزهای ایران اسلامی مصرف نشود و بر این وعده خود صادق بوده‌ایم و خواهیم ماند، تصریح کرد:  افزایش میزان مشارکت مردم در طرح‌های مختلف کمیته امداد در سال‌های اخیر نیز موید این موضوع است که از این بابت قدردان مردم نیکوکار ایرانیم.

فتاح با بیان اینکه کمیته امداد مصمم‌تر از گذشته در مسیر پر خیر و برکت کمک به نیازمندان و محرومین گام برخواهد داشت، افزود: اکنون که توفیقات کمیته امداد خمینی (ره) باعث سرخوردگی و عصبانیت آنان شده انجام برخی شیطنت‌های هدایت شده از آن سوی مرزها و سعی در ایجاد خدشه در اعتماد مردم عزیز به کمیته امداد، آن هم در ایام مربوط به سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و در آستانه روز جهانی قدس، ضرورت هشیاری ملت عزیز ایران و همراهی بیش از پیش آنان را نمایان می‌کند.

06

بیشتر بخوانید
ارسال نظر