کد خبر 269744

جلال‌پور:

تصمیم‌های مهمی برای حل ابرچالش‌های اقتصادی گرفته شد

اخبار خوشحال کننده‌ای از شکل‌گیری یک اجماع مهم درباره حل ابرچالش‌های اقتصادی نظیر کسری بودجه،کسری صندوق‌های بازنشستگی، بحران نظام بانکی، کاهش فقر و نابرابری و افزایش اشتغال میان سران کشور به گوش می‌رسد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از جماران، محسن جلال پور رئیس سابق اتاق بازرگانی ایران در کانال تلگرامی خود نوشت: «ظرف روزهای گذشته اتفاق مهمی رخ داده که قطعا به زودی نتایج مثبتی به دنبال خواهد داشت.

شنیده شده در سطوح عالی کشور، تصمیم‌های مهمی درباره حل وفصل ابرچالش‌های اقتصادی گرفته شده است.

اخبار خوشحال کننده‌ای از شکل‌گیری یک اجماع مهم درباره حل ابرچالش‌های اقتصادی نظیر کسری بودجه،کسری صندوق‌های بازنشستگی، بحران نظام بانکی، کاهش فقر و نابرابری و افزایش اشتغال میان سران کشور به گوش می‌رسد. قطعا باید منتظر اخبار رسمی در این زمینه باشیم اما مسلم است که سران قوا و نیروهای مؤثر سیاسی کشور برای یک تصمیم مهم فراخوانده شده‌ و مأموریت یافته‌اند که در سریع‌ترین زمان ممکن برای ابرچالش‌های کشور چاره اندیشی کنند.

این فراخوان از آن‌جا حائز اهمیت است که توان حاکمیت را بر حل و فصل ابرچالش‌ها متمرکز کرده و اجماع سیاسی ایجاد می‌کند.

از آن‌جا که پذیرش ابرچالش‌ها و اجماع میان همه نیروهای اثر گذار کشور پیش نیازعبورازشرایط سخت کنونی محسوب می‌شود، این بهترین خبری است که این روزها شنیده‌ایم.

امیدوارم همه افراد مؤثرکشور با استقبال از این تصمیم بسیار مهم،تلاش خود را برای دست‌یابی به راه حل‌های صحیح و گذار از شرایط نامناسب فعلی معطوف کنند.»

بیشتر بخوانید
ارسال نظر