{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 256364

با صدور احکامی از سوی وزیر نیرو، برخی از سمت‌های کلیدی این وزارتخانه دچار تغییر شد و در نهایت بعد از نزدیک به شش ماه از آغاز به کار دولت دوازدهم، پست‌های مهم وزارت نیرو تا حدودی سر و سامان گرفت.

عصر دوشنبه معاون جدید آب و آبفای وزارت نیرو معرفی شد که براساس آن عباس سروش، مسئولیت منابع آبی کشور را برعهده گرفت. پیش از آن رحیم میدانی در دولت یازدهم این مسئولیت را برعهده داشت که اکنون با حکم وزیر نیرو بازنشسته شده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، علاوه بر این، فرهاد یکه‌یزدان‌دوست به عنوان مشاور وزیر نیرو در امور بین‌الملل و سرپرست مرکز توسعه صادرات و پشتیبانی صنایع آب و برق منصوب شد که براساس حکم وزیر نیرو تحقق اهداف توسعه ارتباط موثر بین‌المللی در جهت تحقق دیپلماسی آب و انرژی و همچنین توسعه و راهبری سرمایه‌گذاری در صنعت آب و برق در لیست ماموریت‌های مهم وی قرار گرفته است.

از سوی دیگر با حکم صدرنشین وزارت نیرو، علی‌اصغر میرزایی به عنوان مشاور پیگیری‌های ویژه وزیر نیرو منصوب شد. البته رضا انجم‌شعاع نیز مسئولیت معاونت حقوقی، پشتیبانی و مجلس وزیر نیرو را بر عهده دارد.

طی مراسمی از زحمات رحیم میدانی معاون آب و آبفای وزیر نیرو در دولت یازدهم، علیرضا دائمی قائم‌مقام وزیر در امور بین‌الملل و پشتیبانی صنایع آب و برق و همچنین حمیدرضا تشیعی رئیس پیشین مرکز توسعه صادرات و پشتیبانی صنایع آب و برق وزارت نیرو نیز تقدیر به عمل آمد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری