{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 249269

پیش فروش بلیط قطار برای نوروز ۹۷ از تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ آغاز خواهد شد.

بزرگترین عید ایرانیان هر روز نزدیکتر می شود. نوروز باستانی که همزمان با بهار می آید برای ما مترادف با آغاز فصل سفر است و مردم کشورمان به درستی دریافته اند که در تعطیلات سال نو، جاده ها شلوغ و ناامن تر می شوند و به همین علت بیشتر افراد و خانواده ها ترجیح می دهند با وسیله ای مثل قطار به سفر بروند که هم به مراتب ایمنی بالاتری دارد و هم جذابیت های منحصر به فردش برای هر شخص خوش ذوقی وسوسه انگیز است. به این ترتیب مردم از نوروزشان خاطرهای خوش می سازند و از مخاطرات سوانح جاده ای دور می شوند.

با تمام این اوصاف همه ساله بسیارند کسانی که قصد مسافرت با قطار دارند اما به علت تکمیل ظرفیت قطارها موفق به خرید بلیط قطار نمی شوند و در نتیجه یا برنامه سفرشان منتفی می شود و یا اسیر جاده های پر خطر، ترافیک و مسائل خاص آن حوزه می شوند. بنابراین اگر برای تهیه بلیط قطار از پیش و به موقع اقدام نکرده باشیم تجربه نشان می دهد که در آن روزها تقریباً شانس خرید بلیط به صفر می رسد.

پیش فروش بلیط قطارهای نوروز 97 از طریق سامانه سامتیک، سایت اول فروش بلیط قطار کشور تحت پوشش قرار گرفته و متقاضیان میتوانند با مراجعه به این وبسایت از ساعت هشت صبح روز پانزدهم بهمن برای پیش خرید بلیط قطارهای محور خراسان، و همینطور از هشت صبح شانزدهم بهمن برای رزرو اینترنتی بلیط قطارهای تمامی محورهای دیگر اقدام به پیش خرید بلیطهای مدنظرشان کنند.

ما در کشور سه شرکت ارائه دهنده خدمات مسافرت ریلی داریم که احتمالاً هر سه را می شناسید؛ رجا، فدک و سفیر که لحظاتی پیش خبر خوشی درباره آنها منتشر شد؛ این سه شرکت بلیط تمام قطارهای نوروز 97 را از نیمه بهمن ماه سال جاری آماده پیش فروش اینترنتی کرده اند و این برنامه در دو شاخه آغاز می شود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری