کد خبر 247597

قانون مالیات بر ارزش افزوده بازنگری می‌شود

معاون امور حقوقی و مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: قانون مالیات بر ارزش افزوده در راستای به روزرسانی برخی از قوانین، از سوی مجلس شورای اسلامی بازنگری می شود.

اسماعیل جلیلی روز پنجشنبه در نشست هم اندیشی فعالان اتاق بازرگانی بندر بوشهر افزود: فعالان اقتصادی دغدغه های خود در این حوزه را از طریق نمایندگان مجلس شورای اسلامی اطلاع رسانی کنند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، وی بیان کرد: دیدگاه های احصا شده از فعالان اقتصادی در حوزه مالیات بر ارزش افزوده به کمیسیون اقتصادی مجلس ارائه می شود تا مشکلات کنونی در قانونی که مورد بازنگری قرار می گیرد، پیش نیاید.

جلیلی افزود: مجلس شورای اسلامی در قالب اصلاح قانون ها در حال به روزرسانی است و این می تواند کمکی به بخشهای مختلف اقتصادی باشد.

وی با تاکید بر اهمیت به روزرسانی برخی قانون ها تاکید کرد: در دولت دوازدهم مقرر شده نشست های مشترکی بین سازمان ها و نهادهای اقتصادی در هر استان با نمایندگان بعنوان زبان گویای مردم و فعالان اقتصادی برگزار شود.

جلیلی گفت: در قالب این نشست ها که با حضور اتاق های تعاون، بازرگانی و اصناف است دستگاه های ذیربط مشکلات را دریافت و برای حل آنها اقدام به ارائه راهکارهای عملیاتی می کنند و موارد نیاز به مجوز نیز در سطح کلان اطلاع رسانی می کنند.

معاون امور حقوقی و مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد: فعالان اقتصادی برای حل مشکلات خود در حوزه های مختلف مالیات و نرخ تسهیلات بانک ها راهبرد داشته باشند.

وی یادآور شد: با نگاه و حسن نظر استاندار بوشهر برای حل مشکلات اقتصادی بدون شک ادامه راه فعالان اقتصادی این استان راحت تر است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر