کد خبر 186007

در دیدار با نهاوندیان مطرح شد:

۶۶ هزار متقاضی از صندوق‌‌کارآفرینی‌امید تسهیلات دریافت می‌کنند

سرپرست نهاد ریاست جمهوری اظهار امیدواری کرد با حمایت بیشتر دولت و مجلس و کمک نهادهای مالی مرتبط بتوان امسال را به سالی ممتاز برای اشتغال آفرینی و تولید ملی تبدیل کرد.

اصغر نورالله زاده در دیدار کارکنان این صندوق با محمد نهاوندیان سرپرست نهاد ریاست جمهوری و عضو هیات مدیره صندوق کارآفرینی امید گفت: عملکرد صندوق در سال گذشته در مقایسه با منابع مالی محدود، بسیار قابل قبول بوده است به نحوی که در حوزه صنعت بیش از ۴۸۹ میلیارد تومان، در حوزه خدمات بیش از ۴۸۱ میلیارد تومان و در حوزه کشاورزی بیش از ۱۲۷ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده که این میزان اعتبار به قریب به  ۶۶ هزار متقاضی اختصاص یافته است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، در ادامه این دیدار، نهاوندیان اظهار امیدواری کرد، در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد مقاومتی اشتغال- تولید نام گذاری شده است صندوق بتواند بعنوان یکی از ارکان مهم و تاثیر گذار دولت تدبیر و امید، با ایجاد زمینه اشتغال از دغدغه جوانان جویای کار بکاهد.

عضو هیات مدیره صندوق کارآفرینی امید ضمن مثبت ارزیابی کردن عملکرد صندوق در سال گذشته، ‌برنامه ها،‌سیاست ها و اقدامات صندوق را در راستای اقتصاد مقاومتی برشمرد و افزود: صندوق کارآفرینی امید با وجود منابع مالی محدود عملکرد درخشانی در حمایت از کسب و کارهای خانگی، خرد و کوچک داشته به نحوی که رضایت از عملکرد صندوق در دولت و مجلس محسوس است.

نهاوندیان ابراز امیدواری کرد با حمایت بیشتر دولت و مجلس و تامین منابع مالی مناسب برای صندوق بتوان امسال را با کمک نهادهای مرتبط، به سالی ممتاز برای اشتغال آفرینی و تولید ملی تبدیل کرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر