کد خبر 184321

ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شوراها؛ تا ساعت۲۲ امشب

وزیر کشور گفت: تا ساعت ۱۱ صبح امروز ۲۰۰ هزار و ۵۳۵ نفر برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا اعلام کاندیداتوری کردند.

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در جریان بازدید از فرمانداری تهران در جمع خبرنگاران به ارائه آخرین گزارش از آمار تعداد داوطلبان پنجمین دوره انتخابات اسلامی شهر و روستا پرداخت و اظهار کرد: تا ساعت 11 صبح امروز تعداد 200 هزار و 535 نفر نام‌نویسی کرده‌اند که در این بین 38 هزار و 960 نفر داوطلب شوراهای اسلامی شهر و 161 هزار و 575 نفر داوطلب شوراهای اسلامی روستا در سراسر کشور هستند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، وی با بیان اینکه تاکنون هیچ تخلفی به ستاد انتخابات کشور در جریان ثبت‌نام از داوطلبان گزارش نشده است، گفت: از همه کسانی که می‌خواهند در مسابقه خیرات برای خدمت به مردم شرکت کنند می‌خواهم که هر چه سریعتر به مراکز ثبت‌نام مراجعه کنند.

وزیر کشور خاطرنشان کرد: درب‌های بخشداری‌ها و فرمانداری‌های سراسر کشور ساعت 22 امشب بسته می‌شود و کسانی که می‌خواهند داوطلب انتخابات شوند باید تا پیش از این ساعت به مراکز ثبت‌نام مراجعه نمایند.

رحمانی فضلی همچنین با اشاره به آمار متقاضیان شوراهای اسلامی روستا در سراسر کشور اظهار کرد: انتظارمان این بود که تعداد روستاییان بیشتری برای انتخابات شورای روستا اعلام داوطلبی کنند، در همین راستا از روستاییان عزیزی که تاکنون برای اعلام داوطلبی مراجعه نکرده‌اند می‌خواهیم که برای کمک به مدیریت روستای خود در انتخابات شوراهای اسلامی روستا اعلام کاندیداتوری کنند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر