{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 157438

حرکت دولت یازدهم براساس عقلانیت انجام می‌شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت یازدهم دولت عقلانیت و کار کارشناسی است و حرکت در این دولت براساس عقلانیت انجام می شود نه اقدامات تندروگرایانه.

 علی ربیعی روز گذشته در دیدار با آیت الله جزایری با ابراز خرسندی از حضور در خوزستان و بیت آیت الله جزایری به صحبت‌های نماینده ولی فقیه اشاره و اظهار کرد:‌ نکات علمی، فنی و واقعی در صحبتهای مطرح شده از سوی آیت الله جزایری مورد تاکید ما هم هستند و خروج کشور از مسایل یاد شده همین نکاتی است که آیت الله جزایری فرمودند.به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، وی با اشاره به سوابق کابینه دولت روحانی در جبهه‌های جنگ تحمیلی خاطرنشان کرد:‌ نسبت دولت یازدهم با دین مداری و روحانیت و یا اعتقاد کابینه به ارزش های دینی و اعتقادی و همچنین حضور افراد در جنگ و جبهه ها کمتر بیان شده است.  

ربیعی با بیان اینکه امروز مهمترین مسئله دولت بالا بردن کارآمدی دولت و حل مسایل معیشتی مردم است، گفت:‌ زمینه ساز اصلی در حرکت به این سمت و سو در دولت ایجاد امید در مردم است. زمینه ساز حل مسایل و مشکلات مردم روح مسئولیت اجتماعی و اعتقاد به اینکه همه باید در کنار هم باشیم، است.  

وی افزود:‌ در دولت یازدهم با اعتقاد به اینکه امروز همه ایرانیان دست به دست هم و در کنار هم هستیم، گروه های مختلف به ویژه روحانیت عزیز از دولت حمایت می‌کنند و این مساله از الزامات بی بدیل برای وصول به موفقیت است.  

ربیعی، آیت الله جزایری را در محوریت استان خوزستان دانست و با بیان اینکه آیت الله جزایری به تعبیری نوستالژی مردم خوزستان است، اظهار کرد:‌ دولت یازدهم بی صدا در خدمت مردم است و این موضوع و چند خصوصیت دیگر دولت کمتر مورد بیان و بحث قرار گرفته است.

وی اظهار کرد: دولت یازدهم دولت مدارا و سختکوشی است و افرادی مانند آیت لله جزایری می توانند در زمینه ایجاد اجماع عمومی جهت کمتر کردن درد و فقر و رنج مردم زمینه ساز باشند.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۲ ۰

  این دولت بسیار کند است و برکراسی را در کشور چندین برابر سنگینتر کرده .کارها و کارآفرینها را متوقف کرده ، قشنگ حرف میزند و برعکس عمل میکند

 • مردمپرست
  ۱ ۰

  (( اعلامیه حمایت از ارزش پول ملی ))

  (ارزش پول ملی.... حق مسلم ماست......کاهش ارزش پول....ظلم بر این ملت است)

  کلید حل مشکله, فقر و گرانی .......در حمایت از ارزشه, پول ایرانی

  بی ارزش ترین پول دنیا, ریال ایرانی شد ...بلاخره در دنیا اول شدیم ....

  عصرایران - قیمت دلار در سال 1384 ، زمانی که محمود احمدی نژاد رئیس جمهور شد و دولت را تحویل گرفت ، 902 تومان بود و (صبح روز دهم مهر1391) به مرز 3000 تومان رسید , این در حالیست که هر دلار در سال 1357 که 7 تومان بود, بعد از گذشت بیش از 25 سال در سال 1384 به 902 تومان رسیده بود یعنی با رشد بیش از 129 برابر ......!!!
  این اعداد نشان می دهند, از سال 1384 , دلار در این سال ها بطور باورنکردنی به یکباره دوباره در سال 1391 حدود 3.3 برابر شده و به همین میزان نیز از ارزش پول ملی کاسته شده است...!!!
  همچنین زمانی که احمدی نژاد به عنوان رئیس جمهور سوگند خورد که "درحراست از مرزها و استقلال سیاسی و اقتصادی و فرهنگی کشور(( جان و مال و ناموس )) از هیچ اقدامی دریغ نورزد" (اصل 121 قانون اساسی) و بر روی صندلی ریاست جمهوری نشست ، هر قطعه سکه بهار آزادی 96 هزار تومان بود ولی امروز یک میلیون و 160 هزار تومان است که افزایشی قریب به 13 برابری را نشان می دهد.*

  تازه ترین نرخ برابری ارزهای مختلف اعلام شده توسط صندوق بین المللی پول نشان می دهد ریال ایران در برابر دلار کم ارزشترین پول در بین کشورهای محاسبه شده است.
  به گزارش جهان، در گزارشی که صندوق بین المللی پول از نرخ برابری ارز کشورهای مختلف اعلام کرده است ریال ایران در بین کشورهای مختلف جهان در برابر دلار آمریکا بی ارزش ترین پول می باشد.

  این در حالی است که در چند سال گذشته خبرگزاری بلومبرگ اعلام کرده بود، ریال ایران دهمین پول کم ارزش دنیاست. بر اساس آن گزارش در سال ۲۰۰۵ میلادی هر دلار آمریکا برابر ۸ هزار و ۷۶۴ ریال بود، کم ارزش ترین پول خارجی در برابر دلارآمریکا لیر ترکیه بود که هر دلار آمریکا بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار لیر ترکیه ارزش داشت.
  بدین ترتیب ریال ایران در فاصله ۶ سال به کم ارزش ترین پول جهان در برابر دلار آمریکا تبدیل شده است.....
  حال,حفظ ارزش پول ملی, در کشور ما وظیفه کیست..!؟؟؟

  مردم عزیز ایران بیدار شوید و از ارزش پول ملیتان در مقابل این سیستم فاسد دلالان بانکی و دلار فروشان غارتگر دفاع کنید و جلوی کاهش ارزش پول ملی تان که قدرت خریدتان است,را بگیرید... کاهش ارزش پول مساویست با تورم ,گرانی و فقر, فساد, فهشا و فشارهای مالی و هزاران بدبختی دیگر...... لطفاً, آگاه و بیدار شوید,

  ارزش پول ملی ...حق مسلم ماست.....کاهش ارزش پول......غارت از این ملت است.

  کلید حل مشکله,فقر و گرانی..........در افزایش ارزشه, پول ایرانی

  مردم لطفاً حمایت و همت کنید و این اعلامیه حمایت را بین همه مردم منعکس کنید......

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری