تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
مشکلات مربوط به تحریم ها؛

گردشگران خارجی در هتل های کیش با رمزارز پرداخت می کنند

دبیرکل جامعه هتلداران کیش گفت: رزرو هتل‌های کیش با استفاده از رمزارز‌ها برای گردشگران خارجی امکان پذیر شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از صدا و سیما، مهرداد تاوتلی افزود: با توجه به مشکلات تحریم و امکان نبودن استفاده از روش‌های معمول پرداخت‌های بین المللی، با استفاده از متخصصان بومی در جزیره کیش امکان اسنفاده از ارز‌های دیجیتال برای گردشگران خارجی فراهم می‌شود.

وی با تاکید بر اهمیت گردشگری ورزشی و نقش آن در ارتقا صنعت گردشگری، از راه اندازی سایت www.gokish.com هم خبر داد که در حال حاضر به زبان فارسی در حال ارائه خدمات است و طی دو ماه آینده زبان‌های انگلیسی و عربی نیز به آن اضافه خواهد شد.

عضو هیات مدیره جامعه هتلداران کیش درباره هموطنانی که علاقه به حضور در مسابقات جام جهانی دارند، گفت: با توجه به هزینه‌های بالای اقامت و سفر به قطر، در صورت فراهم شدن پرواز‌ها و خطوط کشتیرانی بین کیش و دوحه، هموطنان می‌توانند با هزینه‌های مناسب و اقتصادی، ضمن اقامت در کیش، این بازی‌ها را از نزدیک تماشا کنند.

تاوتلی همچنین از تدارک و برنامه ریزی مسابقات متنوع فوتبال و فوتبال دستی، پخش مسابقات جام جهانی از تلویزیون‌های شهری، ایجاد فضایی متفاوت در کیش با اجرای برنامه‌های متنوع و متناسب با حال و هوای جام جهانی و اهدا پیراهن‌های تیم ملی و توپ به گردشگران خبر داد.

عضو هیات مدیره جامعه هتلداران کیش یادآور شد: بازی‌های جام جهانی ۲۰۲۲ از ۳۰ آبان تا ۲۷ آذر در قطر برگزار خواهد شد و جزیره کیش با توجه به نزدیکی به این کشور و تشابه اب و هوایی، به عنوان پشتیبانی از جام جهانی در حال بررسی و تدارک گسترش زیرساخت‌ها برای گردشگران است و هیچ مسابقه‌ای در این جزیره برگزار نخواهد شد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
این مطلب برایم مفید است
۱ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها