تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
وضعیت راه ها؛

کندوان یک طرفه شد

رییس پلیس راه استان مازندران با اشاره به یک‌طرفه شدن جاده کندوان از شمال به جنوب، از ترافیک سنگین و پرحجم در جاده هراز خبر داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، سرهنگ یداله جهان تاب با بیان اینکه هم اکنون تردد در جاده کندوان پرحجم و ترافیک سنگین گزارش می‌شود اظهار داشت: این جاده از ساعت ۱۴ امروز به منظور رفع بار ترافیکی از شمال به جنوب یک‌طرفه شده است.

وی افزود: تردد در جاده هراز نیز پرحجم و ترافیک در مناطق چلاو به طول یک کیلومتر، پلیس راه لاریجان، آب اسک، لاسم و پلور به تهران سنگین است.

جهان تاب با تاکید براینکه در صورت حجم بلر ترافیکی و به منظور تخلیه بار در جاده‌های مواصلاتی مازندران احتمال بسته شدن راه‌ها از سمت تهران به شمال است، گفت: مسافران می‌توانند برای تردد از جاده سوادکوه استفاده کنند و این جاده آمد و شد روان و عادی است.

فرمانده پلیس راه استان مازندران با اشاره به شروع برگشت مسافران نوروزی در موج دوم سفر یادآور شد: به مسافران توصیه می‌شود که سفرشان را به روز و ساعت آخر موکول نکنند تا با بار ترافیکی سنگین جاده‌ها روبه‌رو نشوند.

وی خاطرنشان کرد: مسافران در زمان رانندگی حتما به نکات ایمنی و مقررات راهنمایی و رانندگی دقت داشته و در حالت خواب آلودگی از رانندگی خودداری کنند؛ توقف در جاده‌های کوهستانی که احتمال ریزش کوه و سنگ وجود دارد، نداشته باشند و مهمتر در رانندگی عجله و شتاب و سبقت غیرمجاز نداشته باشند.

منبع: تسنیم
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها