کد خبر 517276

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

فوری / اتفاق عجیب در بورس امروز تهران!

در جریان معاملات امروز بورس تهران و در ساعات اولیه معاملات بازار، ارزش کل صف‌های فروش به بیش از چهار هزار میلیارد تومان رسیده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین، بیشترین عرضه در صفوف فروش وآیند، شپنا و سنیر به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک آینده بیش از ۳۴۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد.

تا ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۲۹۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش چهار هزار میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به سه هزار و ۷۲۰میلیارد تومان می‌رسد.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۲۵۰میلیارد تومان (۸۶درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۸۶۵میلیارد تومان (۲۲درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۸نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۱۹نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف شرکت شیر پاستوریزه پگاه گیلان (غگیلا) به ۱۵.۴درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

بیشترین عرضه در صفوف فروش وآیند، شپنا و سنیر به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک آینده بیش از ۳۴۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید غگیلا ، قیستو و سیتا در نوبت انتظار است.

«بانک‌ها و موسسات اعتباری» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش بیش از ۴۸۵میلیارد تومان است و پس از آن گروه «خودروو ساخت قطعات» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۳۱۵میلیارد تومان می‌شود. همچنین در طرف دیگر معاملات تقاضای چشمگیری وجود ندارد.

این جدول حدود ۲۱درصد از چهار هزار و ۲۹۵میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع ۸۵۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۵۰۷درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به پنج هزار و ۱۴۵میلیارد تومان خواهد رسید.

photo_2021-04-03_09-41-57

photo_2021-04-03_09-44-11

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • رستم سیستان
  ۱۶ ۱

  اون تدبیر کجاست توچیه لعنت به هرچی دروغ گو بی عرضست

 • ناشناس
  ۱۲ ۱

  فاتحه این مملکت خونده شده،پیش درسته که بورس درست باشه

 • صادق
  ۱۵ ۱

  ما یادمون نرفته کدوم مقامات مردمو به بورس کشوندن
  بله دقیقا منظورم خودشه

 • ناشناس
  ۱۱ ۱

  چی عجیب بود هر روز گوتر از روز قبلش.یعنی پخ تر از بورس تهران در دنیا وجود داره

 • عباس
  ۹ ۱

  کسی نبود بگه بورس توی دوره ۵سال به بالا سود دهی داره نه تو ۱ سال و یا کمتر ......ی جورایی میخواستن پولای مردم رو چپاول کنن که موفق شد این دولت تدبیرناامیدی....

 • بورس گرسنه
  ۷ ۱

  جوری مردم راسرکیسه کردن که هیچکس سمت بورس نمیاد. تایه پول کلفت تزریق نشه به بازارخبری از رشدنیست

 • ناشناس
  ۴ ۰

  من 60 درصد سهام عدالت رو چون لازم داشتم فروختم ولی هیچی گیرم نیومد همش دروقه اینا دزدن بهشون اعتماد نکنید همچی تو این دولت دروقه واقعی نیست

 • برزو
  ۳ ۹

  شما که جیگر نوسان بازار رو ندارین بی خود کردین اومدین توی بورس توی 3 سال 10 برابر شد حالا 80 درصد افت کرده اومدین روغن روی اب رو بگیرین و فرار کنید گیر افتادین