کد خبر 513725

حجم صف‌های خرید در ۷نماد و حجم صف‌های فروش در  ۱۳۵نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است. 

به گزارش اقتصاد آنلاین، بررسی معاملات بورس امروز تا ساعت ۹ و ۳۰دقیقه بیانگر این است که مجموع صف‌های خرید حدود ۵۸۵میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش سه هزار و ۷۲۵میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به سه هزار و ۱۴۰میلیارد تومان می‌رسد.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۵۵۰میلیارد تومان (۹۵درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۵۸۰میلیارد تومان (۱۶درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۷نماد و حجم صف‌های فروش در  ۱۳۵نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف شرکت قند بیستون (قیستو) به ۱۳.۳درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

 بیشترین عرضه در صفوف فروش کیسون، بنو و واحصا به ثبت رسیده است به طوری که فقط برای سهام شرکت کیسو بیش از ۷۵میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بالاترین تقاضا نیز در صفوف خرید وسپهر، قیستو و سیتا در نوبت انتظار است.

«انبوه سازی، املاک و مستغلات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش حدود ۳۲۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «محصولات غذایی و آشامیدنی» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۲۸۵میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «سرمایه‌گذاری‌ها» با تقاضای خرید ۲۲۰میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۲۱درصد از چهار هزار و ۳۱۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع هزار و ۴۴۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۳۰۰درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به پنج هزار و ۷۴۵میلیارد تومان خواهد رسید.

نقشه صفوف خرید و فروش بورس 99.12.25

برترین صفوف خرید و فروش 99.12.25

بیشتر بخوانید
ارسال نظر