کد خبر 513293

 جدیدترین مقررات سفر به ترکیه، توسط سازمان هواپیمایی این کشور ترکیه اعلام شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، در پی اطلاعیه ای مسافران دارای تابعیت ایرانی می‌توانند با مجوز اقامتی یا به صورت توریستی به این کشور سفر کنند. همه مسافران بالای شش سال در پروازهای ورودی به ترکیه باید قبل از پرواز اقدام به انجام آزمایش PCR کنند و گواهی جواب منفی تست کرونا در محدوده ۷۲ ساعت مانده به پرواز را به زبان انگلیسی به همراه داشته باشند.

مسافران قبل از پرواز باید اطلاعات خود را در لینک https://register.health.gov.tr ثبت کرده و کپی از تاییدیه نهایی و QR کد تشکیل شده را همراه خود داشته باشند.

ورود هرگونه بار دستی به‌صورت ترولی یا چرخ‌دار به داخل کابین پروازی مجاز نبوده و مسافران صرفاً می‌توانند فقط یک کوله‌پشتی یا یک ساک دستی برای بار همراه به داخل کابین استفاده کنند و استفاده از ماسک در طول پرواز و در فرودگاه‌ها الزامی است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • کوروش
    ۰ ۰

    یعنی سنگ پای قزوین پی پی خورده اندازه ما رو داشته باشه ، شل کاری ما خصوصا تو تعطیلات بعثت و ... باعث این زنجیره شده اونوقت گناهشو شوت میکنیم تو زمین طرف . تا بوده همین بوده همیشه بلدیم گند بزنیم و دنبال مقصر جای دیگه بگردیم . هیچوقت مسئولیت پذیر نبودیم و نیستیم بهتر بگم اصرا نمیدونیم مسئولیت چی هست .