کد خبر 512436

ارائه تسهیلات تقسیطی و تخفیفی دندانپزشکی به بازنشستگان کشوری در ۱۰ استان آغاز شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، محمود مرتضایی فرد مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: مرحله نخست طرح ارائه خدمات دندانپزشکی به صورت تخفیفی و تقسیطی تا سقف ۳میلیون تومان برای بازنشستگان و افراد تحت تکفل آنها که تحت پوشش بیمه تکمیلی باشند در ۱۰ استان کشور اجرایی می‌شود.

وی افزود: این طرح با مشارکت شرکت بیمه ملت به عنوان بسته دهم طرح یاری اجرا می‌شود، شامل بازنشستگان کشوری و افراد تحت تکفل آنان که تحت پوشش بیمه تکمیلی باشند و همچنین وظیفه‌بگیران تک ورثه همسر (در مرحله نخست) تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان خواهد بود.اعتبار تعیین شده برای این طرح که شامل کلیه خدمات دندانپزشکی است، تا سقف ۳ میلیون تومان برای هر دفتر کل و افراد تبعی آن در نظر گرفته شده است که طی ۱۱ قسط از حقوق بیمه شده کسر می‌شود.

وی در انتها گفت: این طرح طی ۳ مرحله در سراسر کشور اجرا می‌شود،فاز اول این طرح در ۱۰ استان شامل خراسان شمالی، ایلام، قم، خراسان جنوبی، بوشهر، زنجان، قزوین، لرستان، یزد و مرکزی اجرایی شده و مابقی استان‌ها نیز پس از عملیاتی شدن اطلاع‌رسانی خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱ ۰

  همش‌فکر‌کارکنان‌کشوری‌هستید‌فکر‌کارگران‌تامین‌ اجتماعی‌هم‌باشید

 • ناشناس
  ۰ ۰

  بفرمیید اگر امتیاز مناسب هم میگذارید فقط برای بازنشستگان کشوری تامین اجتمایی آدم نیستند

 • مینا
  ۰ ۲

  هرچی خبر خوبه برای بازنشستگان کشوری و مخصوصا لشکری هست.بازنشستگان تامین اجتماعی که ادم نیستن چون به دولت وصل نبودن

 • بازنشسته
  ۰ ۰

  جناب افتخاری واقعا فکر کردی تقسییط دندانپزشکی آنهم تا سقف ۳ میلیون کار خیلی مهمه.واقعا فکر کردی شاه غول ر شکستی تا کی میخوای این طرحهای میخ ه و بی ارزش ر تحت عنوان خدمت به بازنشستگان مطرح کنی . طرح مسخره بیمه عمر و ... شکست خورد کافی نبود. لطفاً به کم فکر کن بعد عمل کن.

 • امین
  ۰ ۰

  دستشان درد نکنه دندانامانوتیزمیکنن کمک کنن چیزی گیربیاریم باشان بخوریم والامرتب رشدمیکنن وخطرناک میشن..گذشته از شوخی نوروحرمت این ملک به پیرانش است انهارادریابید