کد خبر 510327

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از افزایش آمار جراحی‌های زیبایی بینی همزمان با شیوع کرونا خبرداد. 

 به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، محمد علیپور فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی عنوان کرد: دور کاری بسیاری از کارمندان و غیرحضوری بودن دانشگاه‌ها و همچنین داشتن وقت اضافه توسط بسیاری از افراد سبب شده که تمایل به انجام جراحی های زیبایی در شرایط کرونا بیشتر شود و این مسئله با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی در حال حاضر در بسیاری از مراکز درمانی انجام می‌گیرد.

علیپور در ادامه گفت:  بنابر اعلام روابط عمومی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران ،حداقل سن جراحی بینی در دختران ۱۷ سال به بالا است. البته برخی از جراحان معتقد هستند که از ۱۵ سال نیز می توان این جراحی را در افراد انجام داد به شرطی که شرایط جسمی کامل وجود داشته باشد و همچنین انجام جراحی بینی محدودیت سنی ندارد و حتی بیمارانی هم بوده‌اند که علی رغم دارا بودن سن بالای ۶۰ سال این عمل برای آنها انجام گرفته است.

علی پور درباره هزینه جراحی بینی گفت: این هزینه در بیمارستان‌های دولتی و خصوصی متفاوت است و متوسط ۱۰ تا ۳۰ میلیون تومان برای بیمار هزینه دارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • رضا
    ۰ ۰

    جز دروغ چیز دیگری حداقل تا الان ودراین دولت که نبوده فوق العاده ایثارگر ی فرهنگیان بازنشسته اصلا نیست.چه برسدکه بگوییم حذف کرده آن اما در زمان شاغلی۱۸۰ هزارتومان در حکم بود